- Reklama -

- Reklama -

Poseł z Ziemi Biłgorajskiej wie jak pomóc przedsiębiorcom?

Dwoje posłów z Ziemi Biłgorajskiej staje na głowie, żeby dostać się do Parlamentu Europejskiego. Wiadomo, że wszystko dla dobra powiatu, a przy okazji ... wynagrodzenie podstawowe "na rękę" sięga blisko 40 tys. zł: - Będąc wójtem gminy Biłgoraj, każdego dnia przez blisko 20 lat współpracowałem z przedsiębiorcami i wiem, jakie są ich problemy oraz wyzwania - przypomina poseł Wiesław Różyński.

- Reklama -

-Będziemy konsekwentnie walczyć o zmiany w składce zdrowotnej, ale przedsiębiorcy potrzebują również, aby ich głos był słyszalny w Brukseli. Będąc wójtem gminy Biłgoraj, każdego dnia przez blisko 20 lat współpracowałem z przedsiębiorcami i wiem, jakie są ich problemy oraz wyzwania. Musimy pomóc im zmieniać się i dawać im szanse rozwojowe. Tego dokonamy poprzez dedykowane programy wsparcia. Zadbam o interes Polski i Lubelszczyzny w Europie! – zapewnia były wójt gminy Biłgoraj.

To przekona mieszkańców w niedzielę 9 czerwca?

 

- Reklama -

14 Komentarze
 1. Anonim mówi

  po 20 latach wójtowania już wie jak pomóc, ale nie powie. chyba że go wybirzecie. trza było Wiesiu tą wiedzę wdrażać wcześniej. w mojej ocenie to pachnie hipokryzją i waleniem w balona

 2. pet mówi

  wstydu nie macie

 3. Anonim mówi

  Gdzie w powiecie będzie ośrodek dla imigrantów?

 4. Anonim mówi

  Czternasta emerytura o 900 zł w dół.

 5. obserwator mówi

  Ty gościu zwróć się do kaczora o pomoc 8 lat kradli to ci to nie przeszkadzało aż teraz się odezwałeś i to ci przeszkadza?Niech kryminaliście oddadzą to co nakradli.

 6. Jacek mówi

  Oni wszyscy wiedzą przed wyborami jak pomóc, tylko po wyborach nic nie robią. Mydlą oczy tylko aby głos na nich oddać… Temu złodziejowi już podziękujemy.

 7. Nie mówi

  Ludzie nie bierzcie udziału w tym teatrzyku zwanym wybory. Wasz głos nic nie znaczy bo i tak wszystko zaplanowane jest na 10 lat do przodu.

 8. Janek mówi

  Nie ma sensu iść na wybory który nie rządził robią to samo ludzie olejcie ich

 9. Jan mówi

  Nie ma sensu iść na wybory który nie rządził robią to samo ludzie olejcie ich

 10. Anonim mówi

  Gdzie są dzieci z Michałowa?

 11. Adam mówi

  Krótko… co zrobiłeś do tej pory?

 12. rolnik mówi

  będzie wsparcie jak od lipca podwyższą prąd i gaz , trzeba szybko zmieniać rząd bo to co zaczyna się dziać to kto to wytrzyma

 13. Politykier mówi

  Co za idiota

 14. ted mówi

  A gdzie obiecane dobrowolne składki na ZUS?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.