- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Poseł z Biłgoraja: To przykład teatru, albo nawet kabaretu!

Troje posłów z Ziemi Biłgorajskiej z uwagą i z bliska przygląda się temu co dzieje się w Warszawie. A tam nie milkną echa zaprzysiężenia rządu Mateusza Morawieckiego. Rządu, który nie ma większości w Sejmie: - Rząd Premiera Mateusza Morawieckiego to przykład teatru, albo nawet kabaretu odgrywanego dla swoich wyborców przed zbliżającym się wyborami samorządowymi i europejskim - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, poseł Małgorzata Gromadzka.

- Reklama -

W tej kadencji powiat biłgorajski ma troje posłów i to z różnych opcji politycznych. Poseł Marcin Romanowski tak skomentował dla Nowej Gazety Biłgorajskiej zaprzysiężenie rządu, Mateusza Morawieckiego:  rząd

Zupełnie, ale to zupełnie inaczej patrzy na to poseł Małgorzata Gromadzka z Platformy Obywatelskiej.

-W 2015 r. Prawo i Sprawiedliwość apelowało do ustępującej Koalicji PO-PSL o oddanie władzy z honorem, oraz o nie podejmowanie jakichkolwiek decyzji, które mogłyby wpływać na przyszłe rządzenie. Szkoda, że sami dzisiaj o tym nie pamiętają. Rząd Premiera Mateusza Morawieckiego to przykład teatru, albo nawet kabaretu odgrywanego dla swoich wyborców przed zbliżającym się wyborami samorządowymi i europejskim. Nowo powołani ministrowie za dwa tygodnie pełnienia swoich funkcji wezmą pensję, dodatki i sowite odprawy. To jest kolejny już skok na kasę z budżetu Państwa. Widać troskę o własny interes. Premier Morawiecki przecież wiemy, że o swój interes umie zadbać. Rzad zamiast zająć się sytuacją na granicy wschodniej, stosunkami Polski z Ukrainą, bardzo złą sytuacją polskiego rolnika, o czym alarmują Izby Rolnicze, w tej chwili zajmuje się  ustawianiem i nagradzaniem swoich ludzi. Ale czy PiS tu swoim działaniem zaskakuje? – mówi nam posłanka z Ziemi Biłgorajskiej. 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Anonim mówi

  jakie ustawy pani Małgosiu dotyczące rolników będą procedowane w Sejmie w tym roku?

 2. Anonim mówi

  czy gromadzka popiera 12 dla zwierząt? konkretne pytanie, skoro tak troszczy się o rolników?już się wybory skończyły, pani skończy z ogólnikami i zacznie mówić o konkretach. czy konkretami będą tylko komisje śledcze?

 3. gross mówi

  Jak już weszłam między wrony …

 4. Jo mówi

  ona jest ciemna jak 24 w nocy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.