- Reklama -

- Reklama -

Poseł z Biłgoraja: Mamy obowiązek podjąć próbę utworzenia rządu

Niewiele powiatów ma aż trzech posłów i to z różnych opcji politycznych. Biłgorajski ma i co zrozumiałe różnie oceniają zaprzysiężenie rządu Mateusza Morawieckiego: - Mamy obowiązek podjąć próbę utworzenia rządu. Zwyciężyliśmy te wybory, uzyskaliśmy najlepszy wynik ze wszystkich partii - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej poseł Marcin Romanowski.

- Reklama -

W poniedziałkowe popołudnie prezydent Andrzej Duda dokonał zaprzysiężenia rządu Mateusza Morawieckiego. Premier ma teraz dwa tygodnie na znalezienie większości w Sejmie:

Zagłosowało na nas ponad 7,5 miliona Polaków. Być może nie mamy zbyt wielkich szans na utworzenie stabilnej większości, ale musimy wykorzystać każdą okazję. To nasze zobowiązanie wobec Polski. Każda próba jest właściwa, by zatrzymać powrót Tuska do władzy i zaproponować inny rząd. Jedyna alternatywa dla Zjednoczonej Prawicy to tęczowo-czerwono-liberalna koalicja, która zagwarantuje nam powrót do rzeczywistości sprzed 2015 r. Chcemy bronić naszych wartości przed genderową ideologią, suwerenności przed unijną centralizacją i niekontrolowanym wpuszczaniem nielegalnych muzułmańskich imigrantów. Chcemy bronić interesów Polski Wschodniej, tak bardzo zaniedbywanej za czasów rządu Platformy – mówi poseł Marcin Romanowski.

- Reklama -

5 Komentarze
 1. J23 mówi

  Coś o tych emigrantach od wyborów nie słychać żeby tu walili drzwiami i oknami. czyżby zmienili kierunek od wyborów?

 2. RM mówi

  Może starczy waszych ideologii, 8 lat to o 8 za dużo. Mało czasu na posprzątanie po wszystkich aferach, trzeba było dołożyć 2 tygodnie. Wstyd, żenada, zabieranie czasu na powrót demokracji, ale czas i społeczeństwo pana i kolegów oceni. Jestem ciekaw jak pan będzie śpiewać z pół roku

 3. War. mówi

  Posłowi coś się pomyliło. Obowiązek posla to działać dla dobra ojczyzny, a nie dla dobra partii. Natomiast ideologię i własne fiksacje to w domu zostawiamy. Polska jest Polaków, a nie polityków. Każdy ma czuć się w niej dobrze. Tak więc głowę pod kran z zimną wodą. Czasami pomaga.

 4. Tw mówi

  Duda zamotał i brniecie ogłupiajac siebie i niektórych,czekacie na odprawy członków rządu i wprowadzacie w głupa wielu, do przegłosowania brak wam ponad 30 posłów, nikt z wami nie chce,bo widzieli co było z LPR , samoobrona,czy Gowinem, farsa ta to wielka hucpa, tak kończycie to wieloletnie widzenie samego siebie, wstyd.

 5. Steryd mówi

  No bez jaj jaki on z Biłgoraja kto go tu zna

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.