- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Poseł Sławomir Zawiślak nagrodzony medalem

W piątek 22 listopada br. w Centrum Konferencyjnym Apart w Zamościu miała miejsce gala z okazji dorocznego Święta Kolejarza, zorganizowana przez PKP LHS sp. z o.o.

- Reklama -

 

      

Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak gratulował i dziękował Zarządowi Spółki i jej pracownikom za dobrą pracę oraz wyniki ekonomiczne przynoszące korzyści naszemu krajowi i regionowi. Parlamentarzysta składał podziękowania za wieloletnią i owocną współpracę.

- Reklama -

           W tym roku podczas uroczystości po raz pierwszy zostały przyznane medale za zasługi dla PKP LHS Sp. z o. o., a w gronie wyróżnionych pierwszych dziesięciu osób znaleźli się: poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak, europoseł Beata Mazurek, europoseł Tomasz Poręba, prezes Zarządu PKP SA Krzysztof Mamiński, prezes Zarządu PKP LHS Sp. z o.o. w Zamościu Zbigniew Tracichleb, dyrektor generalny PKP w latach 1990-1996 Aleksander Janiszewski, prezes Stowarzyszenia Ekspertów i Menedżerów Transportu Szynowego Józef Marek Kowalczyk, dyrektor Grupy PKP w Belgii Tomasz Lachowicz, pan Artur Zasada, polski menadżer kolejowy Krzysztof Celiński.

Medal został przyznany za promocję spółki oraz wieloletnią współpracę. „Za lokalne i ogólnopolskie promowanie Spółki oraz pomoc przy pracach związanych z jej funkcjonowaniem, wieloletnie wsparcie podczas implementacji prawa europejskiego do polskiego porządku prawnego oraz stałą współpracę na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat” – czytamy w treści laudacji.

           – Dziękuję za to wyróżnienie. Deklaruję kontynuowanie dalszych wspólnych działań na rzecz zamojskiej Spółki i rozwoju naszego regionu – mówił poseł Sławomir Zawiślak.

      

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.