- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Poseł Piotr Olszówka otworzył biuro

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w oficjalnym otwarciu i poświęceniu biura poselskiego w Biłgoraju. Oficjalne otwarcie poprzedziła Msza św. sprawowana w kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju. Uroczystego poświęcenia nowej siedziby PiS dokonał ks. ks. prałat Józef Flis i ks. Miłosław Żur, proboszcz parafii w Starym Bidaczowie.

W uroczystości otwarcia biura udział wzięli samorządowcy z powiatu biłgorajskiego, radni Rady Powiatu, przedstawiciele władz gminnych i organizacji pozarządowych oraz dyrektorzy szkół. Nie zabrakło również przedstawiciela wojewody lubelskiego oraz posła Sławomira Zawiślaka. – Cieszymy się, że biuro powstało. Życzymy, aby służyło ono mieszkańcom w powiecie, regionie i całej ojczyźnie – mówił Tomasz Sonnder, pełnomocnik wojewody. Poseł Sławomir Zawiślak wyraził radość z powodu silnej reprezentacji parlamentarnej w Biłgoraju.  – Jestem pewien, że to biuro będzie służyło tak Polsce jak i społeczności lokalnej w uczciwej i rzetelnej pracy, w służbie którą podjęliśmy – mówił. Zaznaczył, że Piotra Olszówkę zna od dawna i jest on solidnym człowiekiem. – Życzę mu, aby Rzeczpospolita i nasz region rósł w siłę i pozyskiwał należne mieszkańcom owoce władzy, która teraz jest w Polsce – mówił poseł. W imieniu poseł Agaty Borowiec głos zabrał Henryk Paska, radny Rady Powiatu Biłgorajskiego, który życzył owocnej pracy. Gratulacje płynęły również ze strony dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych. – Serdecznie gratuluję. Życzę obwitych owoców służby. Prosimy nie zapominać o osobach, które chcą na ziemi biłgorajskiej pracować. Liczymy, że będą miejsca pracy – mówiła Barbara Serafin, dyrektor Zespołu Szkół Leśnych. 

- Reklama -

 Poseł Piotr Olszówka podkreśla, że biuro poselskie powinno służyć mieszkańcom. – Chciałbym, aby przychodzili oni do biura nie tylko po to, aby dzielić się smutnymi rzeczami, ale również rozmawiać o tych dobrych – mówi. Dodaje, że zamierza w biurze prowadzić bezpłatne porady prawne. Poseł dodaje, że wielu mieszkańców zgłasza do niego swoje bolączki. Dotyczą one m.in szpitala oraz Autodromu. – Szpital w mojej ocenie pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o placówkę, która powinna pomagać ludziom. Jest to w tym momencie utrudnione – brakuje lekarzy, a opieka nie jest taka jaką byśmy sobie wymarzyli – mówił.

 Biuro posła Piotra Olszówki będzie czynne w godzinach od 9 do 17 od poniedziałku do piątku. Mieści się ono w Biłgoraju przy ulicy Tadeusza Kościuszki 86.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.