Kadius

- Reklama -

Porzucony pies ma już właściciela

Do naszej Redakcji dotarła informacja o piesku, który został zauważony w Goździe Lipińskim. Na portalach społecznościowych pojawiła się informacja o samotnym zwierzęciu. "Kto rozpoznaje tego pieska? Siedzi od wielu dni przy drodze, w jednym miejscu i czeka… Nie wiadomo, czy się zgubił, czy ktoś go tam pozostawił. Piesek został nakarmiony przez dobrą duszę, ale przecież nie może tam zostać na stałe. Kto go przygarnie?" – taki apel do mieszkańców gminy Biszcza skierowało Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Podaj Łapę".

- Reklama -

O sprawie został poinformowany Urząd Gminy Biszcza. Jak informował nas Marek Maciocha, pracownicy urzędu szybko podjęli interwencję. Początkowo zwierzak był przestraszony i za pierwszym razem nie dał się złapać. Pracownicy gminy zostawili mu jedzenie i picie, po czym przyjechali na drugi dzień. Wtedy piesek został złapany i przebywał pod opieką urzędu. W tym samym czasie ruszyła akcja szukania domu dla zwierzaka. Jak się okazuje błyskawiczna i skuteczna. Pies znalazł nowego właściciela i może się cieszyć nowym, szczęśliwym domem.

Przypadków zagubionych czy podrzuconych psów w naszym regionie jest bardzo dużo. Oby każdy z nich miał szczęśliwy finał, jak było to tym razem w gminie Biszcza. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.