- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Porzuciła psa pod blokiem w Biłgoraju. Świadkowie poszukiwani

-Szukamy kobiety, która porzuciła szczeniaka! Zgłosimy sprawę na policję - przekazuje Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami "Podaj Łapę". I prosi o kontakt każdą osobę, która była świadkiem zdarzenia przy ul. Widok w Biłgoraju.

- Reklama -

– Kto rozpoznaje tego szczeniaka? Suczka kilkumiesięczną, mieszkańcy widzieli kobietę, która przyszła pod blok z tym psem, następnie zostawiła go na placu zabaw i oddaliła się. Psinka czeka i marznie! Zabezpieczymy ją awaryjnie, ale toniemy w zwierzakach! Pilnie szukamy domu tymczasowego, kto pomoże? Zapewnimy wszystko, co niezbędne. Pomocy!!!  Tel. 501 149 566 – informują biłgorajscy wolontariusze.

 

AktualizacjaMamy dom! Nasza koleżanka zdecydowała się na adopcję suni. Jeszcze dzisiaj zawieziemy malucha do domu, gdzie piesek będzie miał towarzystwo kotów i odpowiedzialnych opiekunów. Cudownie! – informuje stowarzyszenie.

- Reklama -

Kobieta, która porzuciła szczeniaka, cały czas jest poszukiwana. Świadkowie zdarzenia także.

 

Zgodnie z prawem porzucenie zwierzęcia przez właściciela, bądź przez inną osobę, pod której opieką zwierzę pozostaje jest jedną z form znęcania się nad zwierzętami, za co grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Gazeta mówi

    Jechać z takimi dziadami , proponuje złapać ta babę i napchać jej pokrzyw w majtki albo siech siedzi z d… w mrowisku godzinę .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.