Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Porsche dotarło do Biłgoraja. Dziś spotkanie z Karolem

Samochód Porsche, którym Karol Kręt - utalentowany kierowca z powiatu biłgorajskiego - tak udanie rywalizował w tegorocznym cyklu Porsche Sports Cup, już dziś przyjeżdża do Biłgoraja: - Mój samochód, którym ścigałem się w tym roku, będzie można zobaczyć w myjni samochodowej Fast Fix w Biłgoraju przy ulicy Jana Pawła II 54 od 14:00 do 18:00 - zaprasza Karol. Zdjęcia i relacja ze spotkania, oczywiście w naszym portalu: www.gazetabilgoraj.pl

- Reklama -

Zapraszam serdecznie – będzie chwila na rozmowę i poznanie trochę kuchni rywalizacji w serii Porsche Sports Cupmówi kierowca.

To był wyjątkowy rok dla Karola Kręta. Młody kierowca zadebiutował w rywalizacji z seniorami. W Porsche Sports Cup Deutschland zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej całego sezonu i zrobił to jako najmłodszy zawodnik w historii.

urząd MArszałkowski projekt

– Sprzęt mam naprawdę na najwyższym poziomie, ale najtrudniejsza była ta adaptacja. Na każdym torze mieliśmy jeden dzień treningów, żeby poznać tor, nauczyć się go i po jednym dniu ustawić i dopasować samochód. Za rok? Chcemy jechać nowym modelem samochodu 992 i rywalizować z jeszcze bardziej doświadczonymi zawodnikami. Po to, żeby się rozwijać i z każdym sezonem podnosić sobie poprzeczkę. W końcu może za kilka lat uda mi się ścigać z tymi najlepszymi na świecie w Porsche Super Cup, te wyścigi są rozgrywane na weekendach Formuły 1 – mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, Karol Kręt.

Spotkanie z Karolem, już dziś w Biłgoraju od godziny 14:00.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.