- Reklama -

- Reklama -

Ponad pół miliona wejść. Dziękujemy!

W przeciągu ostatniego miesiąca (od 19 lipca do 19 sierpnia br.) nasz portal www.gazetabilgoraj.pl pobił rekord!

To dzięki wam, drodzy Czytelnicy, od 19 lipca do 19 sierpnia 2019 r. nasz portal www.gazetabilgoraj.pl osiągnął w swojej dotychczasowej historii największą liczbę wizyt. Było ich aż ponad pół miliona!

Portal internetowy NOWej Gazety Biłgorajskiej istnieje już od ponad 10 lat. Przełom lipca i sierpnia bieżącego roku był dla naszej strony internetowej wyjątkowy, bo rekordowy.

Na  www.gazetabilgoraj.pl weszło aż 75 477  unikalnych użytkowników. Dane z systemu Google Analytics wskazują, że internauci dokonali ponad 513 611 odsłon witryny www.gazetabilgoraj.pl.

 

- Reklama -

Na portalu www.gazetabilgoraj.pl każdego dnia zamieszczamy kilkanaście nowych informacji, zapowiedzi, relacje z imprez, newsy z pracy samorządów. Są na nim obszerne fotorelacje oraz materiały wideo.

Jesteśmy dla Was również w mediach społecznościowych, na naszym fanpage mamy już ponad 14 000 polubień. Nasze posty trafiają więc do ponad czternastu tysięcy odbiorców na Facebooku.

Aby być na bieżąco zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony internetowej www.gazetabilgoraj.pl oraz do polubienia naszego fanpage na Facebooku.

Dziękujemy za wasze komentarze, telefony, e-maile, sugestie oraz za to, że na co dzień jesteście z nami!

Dziękujemy, że jest was aż tak dużo!

Dołożymy wszelkich starań, by was nie zawieść i byście nadal, jeszcze liczniej, odwiedzali portal „NOWej Gazety Biłgorajskiej”.

NOWa Gazeta Biłgorajska

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.