- Reklama -

Pomóżmy wrócić Piotrowi ten ostatni raz

W miniony piątek 17 lipca na autostradzie w Niemczech zginął biłgorajanin Piotr Cielica. Wracał do domu z trasy, gdzie czekał na niego 8-letni synek i spodziewająca się porodu żona. Piotr, kierowca tira, nie dojechał, nie zdążył już zobaczyć synka.

Rodzina potrzebuje pomocy w sprowadzeniu urny z prochami do Polski. To dla niej bardzo duży wydatek. Potrzebna też jest pomoc pogrążonej w żałobie rodzinie.

– Kochani, w piątek na niemieckiej autostradzie zginął biłgorajanin Piotrek Cielica. Piotrka pamiętam jeszcze z dzieciństwa, nasze mamy i rodzeństwa się przyjaźniły. Piotrek był kierowcą zawodowym i wracał do domu, do rodziny, gdzie czekał na niego 8-letni synek i żona w zaawansowanej ciąży – pisze na portalu społecznościowym Elżbieta Łukasik, wolontariuszka, koordynatorka wielu akcji charytatywnych w Biłgoraju i powiecie biłgorajskim

 Nie potrafię sobie nawet wyobrażać, co czuje teraz jego żona… Strach zapewne miesza się z rozpaczą… Kochani, zbieramy setki tysięcy złotych na tira dla obcokrajowca, a teraz to nasz rodak, nasz lokalny przyjaciel musi ostatni raz wrócić do domu. Jestem pewna, że wspólnie pomożemy rodzinie i jak najszybciej uda się sprowadzić urnę z prochami do Polski. Udostępniajcie, nagłaśniajcie i wpłacajcie chociaż po 1 zł, 5 zł lub 10 zł. Kto ile może, razem nam się uda, choć czasu jest  niewiele… Jeśli możesz coś oddać na licytację, napisz do nas, będziemy również zbierać pieniążki i w ten sposób. Nasz cel jest teraz jeden, pomoc Marcie żonie Piotrka… – zwraca się z apelem Elżbieta Łukasik.  

Każdy, kto chce finansowo wesprzeć Piotrka w jego ostatnim powrocie do Biłgoraja, proszony jest nawet o drobną wpłatę na portalu zrzutka pl. Link do zrzutki znajduje się tutaj:  https://zrzutka.pl/8dkbgz  (kliknij tutaj)

Aby pomóc można podarować, bądź zakupić fanta…

- Reklama -

Finanse na pomoc dla rodziny Piotra zbierane są również po przez licytacje przedmiotów, które na Facebookowej grupie prowadzi Aleksandra Ardylewska z Biłgoraja.

 Drodzy czytelnicy, zachęcam Was do licytowania fantów na Facebookowej grupie pod nazwą wsparcie – licytacje na rehabilitacje. W tej trudnej dla rodziny Piotra sytuacji, każdy Wasz gest i każda złotówka jest bardzo ważna – mówi Aleksandra Ardylewska, założycielka grupy licytującej.

Jeżeli ktoś z Was chciałby policytować różne fanty, to zapraszam na Facebook. Mamy ogrom rożnych fantów…, a cel jest jeden: Piotrek musi ten ostatni raz wrócić do nas! Wierzę w Naszą siłę, bo już nie raz udowodniliśmy, że wspólnymi siłami pomogliśmy nie jednej osobie.  Pamiętajmy razem możemy więcej! – zachęca do pomocy  Aleksandra Ardylewska.

Każdy użytkownik Facebooka, który chce pomóc w ten sposób, może dołączyć do grupy Klikajac tutaj.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Marta mówi

    Po co?

  2. Andrzej mówi

    Witam serdecznie.
    Z jakiej miejscowosci w niemczech trzeba odebrać Urne.?
    Jest możliwość transportu….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.