- Reklama -

- Reklama -

Pomóżmy mu wrócić z Niemiec ten ostatni raz

Nic nie zapowiadało takiej tragedii. Piotr pojechał za granicę, aby zarobić na utrzymanie rodziny. W minioną środę po prostu poczuł się gorzej... Niestety, stało się najgorsze. 35-latek z Aleksandrowa niespodziewanie zmarł.

- Reklama -

Piotr pozostawił żonę oraz dwoje małych dzieci. Teraz pogrążona w rozpaczy rodzina potrzebuje pomocy finansowej, aby móc sprowadzić ciało zmarłego do Polski. To dla niej bardzo duży wydatek, a to właśnie Piotr był jedynym żywicielem rodziny. W tym celu przyjaciele rodziny założyli zbiórkę pieniędzy. Pomóc może każdy.

Każdy, kto chciałby wspomóc finansowo rodzinę, proszony jest o wpłatę: kliknij tutaj

urząd MArszałkowski projekt

– Kochani, zwracam się do Was z prośbą o pomoc finansową. 23 marca br. ta data utkwi w pamięci. Nasz przyjaciel Piotrek zmarł nagle w wieku 35 lat w Niemczech. Zostawił młodą żonę Sylwię (29 l.) i dwójkę malutkich dzieci, Oskarka (6 l.) i Oliwcię (2,5 l.). Wyjechał do pracy, by zapewnić swoim bliskim lepsze życie i by niczego im nie brakowało. Kochał swoją rodzinę nad życie. Nikt nie spodziewałby się, że będzie to Ich ostatnia rozłąka. Mówi się, że dobrzy ludzie umierają wcześnie, bo nie muszą udowadniać, że zasługują na niebo. Jednak trudno pogodzić się z tym, że Piotrek nie utuli już swoich dzieci, nie powie swojej żonie, jak bardzo ją kocha, nie spędzi z nimi świąt – czytamy na portalu zrzutka.pl.

– Sama doświadczyłam takiej tragedii, więc wiem, jak tej rodzinie będzie ciężko pogodzić się z nową rzeczywistością, zmierzyć się z każdym kolejnym dniem. I wiem, jak bardzo ważna jest pomoc ludzi – pisze Monika Naklicka, organizatorka zbiórki. – Żadna zbiórka nie złagodzi bólu, ale koszty sprowadzenia zwłok i pochówek są ogromne. Kiedy uświadomimy sobie, że najbliższa osoba może znaleźć się w podobnej sytuacji, to rozumiemy, jak ważny jest Gest Miłosierdzia w postaci naszego wsparcia, także finansowego, o które nie prosi Sylwia, a my, przyjaciele, znajomi. Jeżeli ktokolwiek chciałby pomóc rodzinie, bardzo prosimy o wpłatę. Dobro wraca czytamy na portalu zrzutka.pl

Każdy, kto chciałby wspomóc finansowo rodzinę, proszony jest o wpłatę: kliknij tutaj

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.