- Reklama -

- Reklama -

Pomóż Michałkowi

 
Dziękuję wszystkim, którzy wsparli mnie swoim 1%, jednocześnie proszę o pozostanie ze mną na kolejny rok walki o zdrowie.

Mam na imię Michałek i mam trzy latka. Jestem przewlekle chory i leczę się u wielu specjalistów m.in.: u neurologa (mam zdiagnozowaną padaczkę lekooporną, która opóźnia mój rozwój i niszczy mózg, i szereg innych chorób współtowarzyszących). Neurolog zalecił, abym codziennie brał olej konopny z ekstraktem CBD, olej ten, niestety, nie jest refundowany. Zalecił dietę bez cukru, mleka i glutenu. Leczę się też u neurochirurga, kardiologa, laryngologa (w 2016 r., mając niespełna rok, przeszedłem operację, kolejna czeka mnie pod koniec tego roku), okulisty, nefrologa, dermatologa, endokrynologa i genetyka. Potrzebuję też systematycznej rehabilitacji, wizyt u logopedy i psychologa oraz terapii z integracji sensorycznej i terapii z zaburzeń rozwojowych. Na wizyty refundowane jest ograniczona liczba dzieci i bardzo odległe terminy. Wiele zabiegów i wizyt musi mama opłacać sama prywatnie.

Do lekarzy jeżdżę autobusem z mamą, która cały czas wszystko ma podporządkowane pod moje wyjazdy. Tylko mamę mam i kilkoro dobrych ludzi, którzy mi pomagają. Niekiedy trochę mi smutno, ale cóż… najcenniejszego nie można kupić! Na grudzień 2019 r. mam zaplanowany pobyt w szpitalu na kontrolne badania m.in.: EEG, echo, EKG. Chciałbym bardzo też być kiedyś samodzielny, dlatego przede mną dużo ciężkiej pracy.

Jeśli chcesz i możesz, proszę pomóż mi, przekazując swój 1% podatku albo darowiznę w mojej walce o zdrowie.

Aby przekazać 1% podatku dla mnie wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać:

nr KRS 00000 37904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% podaj koniecznie:

29822 Żak Michał Biłgoraj

- Reklama -

Proszę o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Można też przekazać darowiznę na moją rehabilitację i leczenie na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

z dopiskiem koniecznie: 29822 Żak Michał Biłgoraj – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Dobro zawsze wraca podwójnie.

Michałek Żak

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.