Usługi krawieckie

- Reklama -

Pomóż bezdomnym zwierzakom

Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "PODAJ ŁAPĘ" zachęca wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w bazarku zorganizowanym na rzecz zwierząt na Facebooku.

Administratorem i pomysłodawcą jest pani Anna Dobraczyńska, pedagog z I LO im. ONZ w Biłgoraju, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Bazarek został zorganizowany po raz drugi w historii Stowarzyszenia PODAJ ŁAPĘ i trwa od 4 września do 19 września br. Wśród wielu różnych fantów podlegających licytacji są przeróżne przedmioty i każdy może znaleźć coś dla siebie. Aby dołączyć do Facebookowej grupy bazarkowej i pomóc zwierzakom można kliknąć tutaj. 

– Gorąco zachęcamy Państwa do udziału. W obecnej sytuacji epidemicznej niezwykle trudno jest zorganizować jakiekolwiek publiczne zbiórki karmy, imprezy z udziałem i na rzecz zwierząt, stąd pomysł powstania bazarku. Będziemy wdzięczni za okazane zainteresowanie i udział w bazarku – zachęca Marta Pysz, prezes Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami “Podaj Łapę” w Biłgoraju.
Cały dochód z bazarku jest przeznaczony na pomoc bezdomnym zwierzętom. Utrzymanie zwierząt oraz ich leczenie i profilaktyka wymaga sporych nakładów pieniężnych. Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami “PODAJ ŁAPĘ” jest organizacją non-profit, która utrzymuje się z darowizn, składek własnych i 1% podatku.

- Reklama -

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.