- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pomóż Zosi wygrać walkę z nowotworem

- Reklama -

5-letnia Zosia Paszkowska choruje na złośliwy nowotwór mózgu który został zdiagnozowany w październiku zeszłego roku. Po wycięciu guza w listopadzie, okazało się, że jest to medulloblastoma – najwyższy stopień złośliwości (WHO G4 ) Po operacji dziewczynka nie chodziła, nie mówiła i nie otwierała oczu. Lekarze zdecydowali, by natychmiast rozpocząć agresywną chemioterapię i późniejszym czasie radioterapię. Dzięki intensywnej rehabilitacji stan zdrowia małej Zosi poprawia się, dziewczynka zaczyna pomalutku chodzić i mówić, ale wymaga 24-godzinnej uwagi i ciągłej opieki onkologa, psychologa, neurologa, fizjoterapeuty i logopedy.
Mama Zosi – Agata pochodzi z Gorajca–Zastawie (gm. Radecznica woj. lubelskie). Jest absolwentką Szkoły Podstawowej w Gorajcu i II Liceum Ogólnokształcącego w Biłgoraju. Obecnie cała rodzina mieszka w Krakowie, tam właśnie Zosia rozpoczęła leczenie. Obecnie leczenie odbywa się w Warszawie, dokąd dziewczynka przewożona jest specjalnym transportem medycznym, co wiąże się z dużymi nakładami finansowymi.
Rodzice robią wszystko, by zapewnić dziecku odpowiednią opiekę i leczenie. Proszą wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową i podarowanie 1 proc. podatku. W rubryce numer KRS (pozycja 137) należy wpisać: 0000270809, w rubryce cel szczególny (pozycja 139) trzeba wpisać: Paszkowska 6834. Można też pomóc wysyłając sms na numer 75165 o treści: pomoc 6834.
Pomóżmy Zosi wrócić do zdrowia

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.