Lokuj w przyszłość

- Reklama -

Pomaganie w rytmach disco

17 lutego we Frampolu odbędzie się Wielka Gala Charytatywna Disco Polo i Dance. To koncert połączony z akcją charytatywną. Przygotowania już trwają.

Wielki koncert połączony będzie z aukcjami i zbiórką pieniędzy na rzecz potrzebującej rodziny. To pomysł organizatorów akcji „Pokażmy, że nie są sami”, którą zaplanowano na 17 lutego we Frampolu. Chodzi o pomoc dla potrzebującej rodziny.

– Nad całością organizacji imprezy czuwa Agencja Koncertowa Portfolio Music, z ramienia której jestem koordynatorem imprezy. Gala ma trwać od godz. 16.00 do godz. 22.00, czyli 6 godzin, w trakcie których wystąpi 10 zespołów z nurtu muzyki disco polo– wyjaśnia Katarzyna Karcz, jedna z organizatorek imprezy. – Zespoły, które wystąpią na Gali, są to mniejsze lub większe gwiazdy muzyki disco polo. Wśród wykonawców zobaczymy:”Defis”, „Megustar”, „Shantel”, „Lili”, „Nokaut”, „Malibu”, „Pozytywnie albo Wcale”, „Nipperboy” „Extra Mocni” „News” w przerwach między koncertami będą przeprowadzone licytacje licznych przedmiotów udostępnionych przez lokalnych przedsiębiorców, którzy w ten sposób chcą pomóc rodzinie Kimak. Cała impreza ma charakter charytatywny, artyści nie pobierają honorarium, a nawet nie są im zwracane koszty dojazdu – dodaje.

Zobacz zaproszenia na koncert zespołów:

https://www.facebook.com/events/536111436874273/permalink/538306253321458/

- Reklama -

https://www.facebook.com/events/536111436874273/permalink/538443959974354/

W akcję włączyli się także lokalni przedsiębiorcy, instytucje i organizacje. Hala sportowo-widowiskowa została udostępniona za darmo. Lokalni przedsiębiorcy oraz lokalna społeczność mocno zaangażowali się w pomoc, szczególnie miejscowy Dom Kultury na czele z dyrektorem Kazimierzem Oszustem od samego początku razem z Agencją Portfolio Music stanowią trzon przedsięwzięcia.

Celem imprezy jest pomoc rodzinie Kimaków z Frampola, która w wyniku tragicznego wypadku straciła jedynego żywiciela, a żona Agnieszka Kimak pozostała sama z trójką dzieci w wynajętym mieszkaniu bez środków do życia. – Ich sytuacja jest naprawdę tragiczna, bo nie dość, że borykają się z tragedią, która ich spotkała, to muszą jeszcze zadbać o swoje potrzeby materialne – dodaje Katarzyna. 

Już dziś w imieniu organizatorów zapraszamy na Wielką Galę Charytatywną Disco Polo i Dance do Frampola. Wstępem na wydarzenie będzie dobrowolny datek wrzucony do puszek. Start o godzinie 16.00 w hali widowiskowej w szkole.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.