- Reklama -

„Poloneza czas zacząć” (FILM)

11 stycznia w hotelu Promessa w Modliborzycach odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. Impreza trwała do białego rana.

Tanecznym krokiem Zespół Szkół leśnych z Biłgoraja rozpoczął swój Bal Studniówkowy, tańce oraz wyśmienita zabawa poprzedzają trudny czas przygotowania do matury, oraz samego egzaminy. Każdy Bal ma swoisty klimat, którego się nie da zapomnieć.

– Rzeczywiście dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy i na pewno na długo zapadnie w pamięci, jak i zarówno naszym obecnym uczniom a za chwilę maturzystom, ale również nam, którzy na co dzień pracujemy z młodzieżą oraz zaproszonym gościom. Już ile razy chodzimy na studniówkę, ale każda ma swój niepowtarzalny charakter i na pewno nie jest tak, żebyśmy te spotkania zapominali – mówi Barbara Serafin, dyrektor szkoły.

Nie zabrakło życzeń

- Reklama -

Bal zaszczyciło wiele znamienitych gości, który życzyli wielu sukcesów oraz wysokich wyników egzaminu maturalnego. A nawet nieobecni postarali się napisać kilka słów.

– Przed wami wielkimi krokami zbliża się egzamin dojrzałości. Wkraczacie w nowy etap dorosłego życia, zachowując w pamięci przyjaźni i wspaniałe wspomnienia z czasów waszej szkoły. Bal studniówkowy jest symbolicznym momentem rozpoczęcia ostatniego etapu w technikum – przygotowania do matury. Drodzy maturzyści, życzę, aby wyniki tego egzaminu pozwoliły wam na realizację planów związanych z podjęciem studiów na wymarzonych uczelniach. Rozpoczynacie dorosłe życie, w którym z całego serca życzę wam dużo szczęścia oraz wszelkiej pomyślności – pisze w liście skierowanym do uczniów technikum Andrzej Szarlip, starosta biłgorajski.

Poloneza maturzyści tradycyjnie zatańczyli w zielonych mundurach, a bal trwał do białego rana.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.