- Reklama -

- Reklama -

Polonez sprzedany za 6,5 tys. zł

- Reklama -

Za 6450 zł wylicytowano 21-letniego Poloneza. Pieniądze zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Od 20 grudnia na jednej z aukcji allegro WOŚP można było licytować 21 – letniego Poloneza Atu, który został przekazany na rzecz Orkiestry przez rodzinę Państwa Hasiaków z Biłgoraja.  Auto było nie lada gratka dla miłośników motoryzacji, bowiem jest w znakomitym stanie technicznym – na liczniku zaledwie 52 tys. km, garażowany, bezwypadkowy, dodatkowo wyposażony w autoalarm.

Jakiś  czas temu do sztabu WOŚP w Biłgorajskim Centrum Kultury zgłosił się Jarosław Hasiak z propozycją przekazania na licytację 27 Finału – Poloneza FSO Warszawa 1, 6 GLI Atu z 1997 roku. 21-letni samochód zakupiony w serwisie w Zamościu  jest do dziś w świetnym stanie technicznym. Od początku był garażowany, na liczniku ma zaledwie 51 tys. km, nigdy nie brał udziału w wypadku. Wspólną decyzją rodziny oraz szefowej biłgorajskiego sztabu WOŚP Lidii Grabowskiej postanowiono wystawić auto na platformie allegro, na której pojawiają się najciekawsze przedmioty przekazane na rzecz WOŚP.

- Reklama -

Uznaliśmy, że wystawienie auta na aukcji allegro będzie najlepszym rozwiązaniem, gdyż dzięki temu dotrzemy do szerszej grupy zainteresowanych przedmiotem, szczególnie do pasjonatów starszych samochodów a co się z tym wiąże zwiększy się szansa na uzyskanie większej kwoty na rzecz WOŚP – powiedziała Lidia Grabowska, szefowa biłgorajskiego sztabu WOŚP.

Jest to dla nas pamiątka rodzinna.  Nigdy nie był do sprzedania i nigdy nie byłby sprzedany. Jest to pamiątka po tacie i nie chcemy, żeby z tego został pomnik. Chcemy, żeby pieniądze z licytacji tego samochodu zostały przeznaczone na leczenie dzieci – tłumaczył Jarosław Hasiak.

O kupno pojazdu walczyły dwie osoby. Ostatecznie licytacja zakończyła się 3 stycznia w południe. Polonez został sprzedany za 6450 zł.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.