- Reklama -

Policjantka w dniu wolnym ujawniła skradzione auto

Policjantka biłgorajskiej komendy w trakcie niedzielnej wycieczki w rejonie zalewu miejskiego „Bojary” zauważyła porzucony w lesie skradziony samochód marki Suzuki Vitara. Informacje o takich samochodach policjanci dostają m.in. na odprawach służbowych. Pojazd o wartości ponad 13 tys. zł. wrócił już do właściciela.

W miniony piątek mieszkaniec Biłgoraja poinformował policję o kradzieży należącego do niego pojazdu m-ki Suzuki Vitara. Ze zgłoszenia wynikało, że do kradzieży doszło w nocy z 11 na 12 maja. Natychmiast po zgłoszeniu dyżurny biłgorajskiej komendy poinformował o tym fakcie wszystkich policjantów będących w służbie. Informacja o skarzdionym aucie byłą przekazywana również policjantom na odprawach do służby.

- Reklama -

W niedzielne popołudnie biłgorajska policjantka miała dzień wolny. Wybrała się na wycieczkę w rejon zalewu miejskiego „Bojary”. Jej uwagę zwrócił stojący w lesie samochód. Policjantka natychmiast rozpoznała skradzione przed kilkoma dniami auto. Poinformowała o tym fakcie dyżurnego i zabezpieczyła miejsce.

Pojazd warty ponad 13 tys. zł. wrócił już do właściciela. Policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży i ustalają jej sprawców.

J.K.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.