- Reklama -

- Reklama -

Policjantka odwiedziła przedszkolaki

Wczoraj policjantka biłgorajskiej komendy odwiedziła dzieci uczęszczające do Prywatnej Szkoły Podstawowej w Biłgoraju. Dzieci miały okazję posłuchać przygotowanej specjalnie dla niech pogadanki. Tematem było bezpieczeństwo najmłodszych podczas nadchodzących wakacji.

- Reklama -

Wczoraj przed południem policjantka biłgorajskiej komendy sierżant sztabowy Joanna Pilarska w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” spotkała się na świeżym powietrzu z dziećmi uczęszczającymi do Prywatnej Szkoły Podstawowej w Biłgoraju. Rozmawiała z najmłodszymi o niebezpieczeństwach, jakie mogą je spotkać podczas wakacji spędzanych w miejscu zamieszkania, wizyty na wsi, a także podczas wypoczynku nad wodą lub w górach i sposobach ich uniknięcia. Przestrzegała przed kontaktami z nieznajomymi i mówiła, jak zachować się w przypadku zaatakowania przez agresywne zwierzę.

Przypomniała, jak ważne dla niechronionych uczestników ruchu drogowego są odblaski, które poprawiając naszą widoczność po zmroku, mogą uratować życie. Szczególnie teraz podczas zbliżających się wakacji, gdy na drogach panować będzie wzmożony ruch, o bezpieczeństwie i byciu widocznym nie można zapomnieć.

- Reklama -

Nie lada atrakcją dla najmłodszych była możliwość obejrzenia sprzętu, który na co dzień służy policjantom.

Na koniec spotkania policjantka życzyła dzieciom bezpiecznych i spokojnych wakacji.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.