Usługi krawieckie

- Reklama -

Policjanci zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

Biłgorajscy policjanci ujawnili i zabezpieczyli cztery automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z lokali terenie Biłgoraja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj biłgorajscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, ustalili, że w jednym z lokali na terenie Biłgoraja są prowadzone nielegalne gry hazardowe. Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. W lokalu zainstalowane były cztery automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganej koncesji lub zezwolenia. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Delegatury Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Zamościu zabezpieczyli urządzenia. Teraz sprawdzą, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier.

- Reklama -

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

młodszy aspirant Joanna Klimek

2 Komentarze
  1. Piotrek mówi

    W różańcu naprzeciwko stacji paliw w kontynerze CAŁY czas grają a policja nawet tam nie zaglada

  2. OZON mówi

    Średni co dwa miesiące jest ten lokal czyszczony z automatów WSZYSCY o tym wiedzą że tam są już dzień lub dwa po zabraniu ich przez urząd będą nowe i co ? Ktoś jest za to karany właścilel lokalu z urzędu zgodnie z ustawą powinien być ukarany , nie ma właściciela automatów ??? gdzie się podział kto nim jest a może inaczej kto na tym korzysta ??> Jaki jest zarobek przez miesiąc wiadomo , tak można się tym z kimś podzielić aby te maszyny stały co najmniej 2 miechy . ZOBACZYCIE JUŻ JUTRO BĘDĄ NOWE

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.