- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Policjanci w szkołach i przedszkolach

W tym tygodniu funkcjonariusze z Zespołu ds. Nieletnich, Wydziału Ruchu Drogowego i dzielnicowi z biłgorajskiej komendy odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Biłgoraju oraz dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Biłgoraju.

Bezpieczeństwo w drodze do szkoły, kontakty z osobami obcymi to tylko niektóre z tematów poruszonych przez policjantów podczas odwiedzin szkół. Funkcjonariusze przez cały rok odwiedzają szkoły, aby rozmawiać z młodzieżą oraz dziećmi. Tym razem odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Biłgoraju oraz dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Biłgoraju. Nie zabrakło tematu o bezpieczeństwie, a jednym z nich jest noszenie odblasków. Został również poruszony temat drogi do szkoły, ataku zwierzęcia a także zabawy na świeżym powietrzu i w domu.

- Reklama -

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z podstawowym sprzętem służącym policjantom w codziennej służbie. Na zakończenie policjanci przypomnieli dzieciom, jak ważne jest bycie widocznym na drodze i rozdali najmłodszym odblaski.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.