- Reklama -

Policjanci oddali krew dla potrzebującej biłgorajanki

Krew to najcenniejszy dar, jakim możemy podzielić się z innymi. W tych trudnych dla nas wszystkich czasach policjanci biłgorajskiej komendy i mieszkańcy powiatu nie zapominają o innych. Podczas dzisiejszej zbiórki krwi policjanci tym najcenniejszym darem podzielili się z p. Aliną, mieszkanką Biłgoraja, u której stwierdzono groźną chorobę.

Dzisiaj o godzinie 8.30 w siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża przy ul. 3 Maja w Biłgoraju rozpoczęła się zbiórka krwi. Krew to najcenniejszy dar, którego nie można niczym zastąpić. Doskonale wiedzą o tym policjanci biłgorajskiej komendy i mieszkańcy naszego powiatu o ogromnym sercu, którzy nigdy nie zawodzą potrzebujących. 

– W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się o ciężkiej chorobie mieszkanki Biłgoraja, pracownicy biłgorajskiego MOPS-u. Policjanci biłgorajskiej komendy zawsze dołączają do akcji niesienia pomocy, a podczas dzisiejszej zbiórki oddali krew dla pani Aliny – informuje mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa KPP w Biłgoraju.

W tych trudnych czasach, kiedy mierzymy się z zagrożeniem, jakie niesie ze sobą koronawirus, nie możemy zapominać o innych. Ciężkie choroby, wypadki drogowe i zdarzenia, w wyniku których pilnie potrzebna jest krew, nie zniknęły. Wiedzą o tym mieszkańcy naszego miasta i powiatu, którzy tłumnie ruszyli do punktu poboru krwi, by podzielić się tym drogocennym darem.

- Reklama -

Serdecznie dziękujemy wspaniałym mieszkańcom naszego miasta i powiatu za dobre serce i dar, jakim dzielą się z innymi. Pamiętajmy, nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie, a dobro zawsze powraca! Pani Alinie i wszystkim potrzebującym życzymy powrotu do zdrowia!

J.K/lubelska policja

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.