- Reklama -

Policjanci oddali krew dla potrzebującego dziecka

Dzisiaj w świetlicy budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Uczestniczyli w niej policjanci, strażacy oraz mieszkańcy powiatu biłgorajskiego. Zebrana w czasie akcji krew przeznaczona będzie dla ratowania życia i zdrowia najbardziej potrzebujących min. dla 10 letniego Michałka Kwiatkowskiego.

      Dzisiaj w świetlicy budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju w godzinach 9:00-12.00 odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Uczestniczyli w niej policjanci, strażacy oraz mieszkańcy powiatu biłgorajskiego. Zebrana w czasie akcji krew przeznaczona będzie dla ratowania życia i zdrowia najbardziej potrzebujących. Wiele osób zdecydowało się na oddanie krwi dla ratowania życia 10-letniego Michałka Kwiatkowskiego.

Michał jest synem naszej koleżanki, policjantki z KMP w Białej Podlaskiej. Chłopiec ma aplazję szpiku kostnego, czyli jego szpik zupełnie przestał działać. Aby żyć Michał musi przejść przeszczep szpiku kostnego, wobec czego rozpoczęły się poszukiwania dawcy. Michał żyje obecnie dzięki transfuzjom krwi, które odbywają się co drugi dzień. Wszystkim, którzy podzielili się dzisiaj tym cennym darem jaki jest krew serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.