- Reklama -

- Reklama -

Policjanci na festynie w Obszy

1 sierpnia policjanci biłgorajskiej komendy wzięli udział w festynie w miejscowości Obsza. Mundurowym towarzyszył pies służbowy o mieniu Ilas. Policjanci prezentowali najmłodszym sprzęt służący im w codziennej pracy, a także promowali akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

1 sierpnia po południu biłgorajscy policjanci wzięli udział w festynie zorganizowanym w miejscowości Obsza. Rozmawiali z najmłodszymi o zasadach bezpiecznego wypoczynku w miejscu zamieszkania, wizyty na wsi, a także podczas wypoczynku nad wodą lub w górach i sposobach ich uniknięcia. Przestrzegali przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Zaprezentowali najmłodszym sprzęt służący im w codziennej pracy, a także promowali akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

- Reklama -

Mundurowym towarzyszył pies służbowy Ilas. Jego opiekun opowiedział dzieciom, na czym polega jego praca i przypomniał, jak należy zachować się w przypadku, gdy zostaniemy zaatakowani przez agresywne zwierzę.

Policjanci przypomnieli również, jak ważne dla niechronionych uczestników ruchu drogowego są odblaski, które poprawiając naszą widoczność po zmroku, mogą uratować życie. Szczególnie teraz podczas wakacji, gdy na drogach panuje wzmożony ruch, o bezpieczeństwie i byciu widocznym nie można zapomnieć. Na koniec  spotkania policjanci życzyli dzieciom bezpiecznych i spokojnych wakacji.

młodszy aspirant Joanna Klimek

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.