kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Policjanci i PCK we wspólnej akcji poboru krwi

Krew to najcenniejszy dar, jakim możemy podzielić się z innymi. W tych trudnych dla nas wszystkich czasach policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy oraz mieszkańcy powiatu nie zapominają o innych. Podczas wczorajszej zbiórki krwi, zorganizowanej wspólnie przez Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju oraz Polski Czerwony Krzyż Oddział Biłgoraj, udało się zebrać prawie 20 litrów krwi

- Reklama -

Krew to najcenniejszy dar, którego nie można niczym zastąpić. Doskonale wiedzą o tym policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy oraz mieszkańcy naszego powiatu.

To osoby o ogromnym sercu, które nigdy nie zawodzą potrzebujących. Wczoraj o godzinie 8.30 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju stanął mobilny punkt poboru krwi i rozpoczęła się zbiórka drogocennego płynu.

Akcja została zainicjowana i zorganizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju oraz Polski Czerwony Krzyż oddział Biłgoraj. Podczas wczorajszej zbiórki udało się zebrać prawie 20 litrów krwi.

toyota Yaris

W tych trudnych czasach, kiedy mierzymy się z zagrożeniem, jakie niesie ze sobą koronawirus, nie możemy zapominać o innych. Ciężkie choroby, wypadki drogowe i zdarzenia, w wyniku których pilnie potrzebna jest krew, nie zniknęły. Pamiętajmy – nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie, a dobro zawsze powraca!

– Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które oddały krew podczas wczorajszej akcji, w szczególności właścicielom baru znajdującego się w budynku naszej komendy – dziękuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

JK/lubelska policja 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.