- Reklama -

- Reklama -

Policja zabezpieczyła automaty

W czwartek biłgorajscy policjanci ujawnili i zabezpieczyli automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Sprzęt znajdował się w jednym z lokali na terenie Biłgoraja

4 czerwca biłgorajscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, na podstawie własnych informacji ustalili, że w jednym z lokali na terenie Biłgoraja są prowadzone nielegalne gry hazardowe. Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się.

– W lokalu zainstalowane były dwa automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganej koncesji lub zezwolenia. Mundurowi wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Zamościu zabezpieczyli urządzenia. Teraz funkcjonariusze sprawdzą, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.