- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Policja z Biłgoraja prowadzi poszukiwania

Biłgorajska policja szuka chętnych do wstąpienia w jej szeregi i zasilenia miejscowej komendy. Już w najbliższy piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju odbędzie się dzień otwarty: - Osoby odwiedzające komendę będą mogły uzyskać informacje o tym jakie warunki należy spełnić by wstąpić w nasze szeregi. Chętni będą mogli zwiedzić naszą jednostkę i obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych - przekazuje biłgorajska policja.

- Reklama -

-W najbliższy piątek (26.04.2024 r.) w godzinach 9:00 – 14:00 zapraszamy na spotkanie z mundurowymi. Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i poszczególnych etapach rekrutacji. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się jakie są ustawowe zadania Policji i obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez mundurowych w codziennej służbie. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy i bezpieczeństwie – zachęca KPP w Biłgoraju.

Większe grupy zainteresowane wizytą w KPP mogą się zgłaszać telefoniczne:  47 815 22 61 lub 47 815 22 93 .

 

urząd MArszałkowski projekt

foto: zdjęcie ilustracyjne

- Reklama -

8 Komentarze
 1. Arko mówi

  A spróbuj pójść tam 15. 20 jak paniusie już najedzone i w blokach startowych…….jeśli kogoś zastaniesz🤣🤣🤣🤣

 2. Julka mówi

  Ja byłam w tej placówce zapytać o pracę wylazła paniusia i oświadczyła że ona bardziej od szkolenia i kazała mi przyjść jak będzie koleżanka🤣🤣🤣Żenada. pojechałam do sąsiedniej jednostki gdzie kompetentna kobietka wszystko mi wytłumaczyła Odradzam Biłgoraj

 3. Haha mówi

  Do placówki przybyły osoby wraz z rodzicami, które będą prawdziwymi p……. Wszystkich przybyłych gości przywitała pan K…….., który przybliżył organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dla nowego chętnego , otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw ich oczekiwaniom . Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Chętni mieli możliwość zwiedzenia placówki, uczestnictwa w zabawach ruchowych z wykorzystaniem ciekawych przedmiotów. Później nastąpiła najmilsza część dla chętnych – możliwość pobawienia się zabawkami. Chłopcy jeździli samochodami. Dziewczynki tez znalazły dla siebie ciekawe zajęcia .W czasie spotkania chętni własnoręcznie wykonały medal „Super ”. Było wiele radości i śmiechu a na zakończenie słodka niespodzianka. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – był to mile spędzony czas.

  1. Stery mówi

   Pan K….. to może co najwyżej rys historyczny wydukać..

 4. Haha mówi

  Dzień otwarty jak przedszkolu 🙂

 5. Emeryt mówi

  Tak prowadzi i to bardzo w Radzyniu podobno są chętni do przeprowadzki🤣🤣🤣🤣

 6. Mam pytanie? mówi

  Czy funkcjonariusz po służbie może przekraczać prędkość .?

  1. Kazio mówi

   Nagraj zanieś gdzie trzeba choć na twojej uliczce będzie ciężko ale próbuj. Powodzenia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.