- Reklama -

- Reklama -

Policja w Turobinie. Już na stałe, bo otworzyli posterunek (foto)

Posterunek Policji w Turobinie oficjalnie otwarty. I to przez samego ministra spraw wewnętrznych i administracji - Mariusza Kamińskiego. Było oczywiście sporo innych celebrytów, bo wiadomo przecież, że w niedzielę wybory. Ale najważniejszy jest sam posterunek, na który mieszkańcy czekali od wielu lat. I oto jest. Jak wygląda i kto zaszczycił gminną uroczystość?

- Reklama -

 

 

foto: KWP w Lublinie

- Reklama -

19 Komentarze
 1. Emeryt mówi

  Co oni zrobili z tą formacją.Wszyscy się śmieją,wstyd być policjantem.

 2. Anonim mówi

  Po żadnych godzinach Frampol przyjeżdżal raczej nie będzie , bo tam mają taki sam postarunek jak u nas.Przy takich brak kadrowych trudno będzie zapewnić słuzby w trzech gminach na zakładke , żeby to funkcjonowało od 6 do 22.To prosty pisowskim trik dla prostych ludzi, otworzymy im postarunek będzie bezpieczniej.A karetka pogotowia dalej będzie jechała chu wie skąd

 3. Bez prawa jazdy mówi

  Kaśka chciała zabłysnąć ,wyszła na …..niezbyt rozgarniętą.Perszing nigdy nie był świadkiem koronnym i nigdy nie „węszył”.Pomyliłaś go z Masą.

  1. Xyz mówi

   Perszing to był piesk komendanta w serialu komediowym 13 Posterunek,chyba „Bez prawa jazdy” nie zbyt zrozumiał wątek.

 4. kasia mówi

  Ciekawe czy Perszinga swojego mają….będzie weszył co za osobistość jeździ bez prawa jazdy.

 5. Pa mówi

  13 Posterunek powrócił 😀

 6. Emeryt mówi

  UPSS komendanta do zdjęcia nie zaprosili. jak Ci w dziobie ale psikus

 7. Turobin mówi

  Panowie do roboty, a mnóstwo jej jest w Turobinie od parkowania można zacząć.

 8. Oczekująca mówi

  Ja już nie mogę się doczekać, kiedy policjanci z posterunku w Turobinie wezmą się za picie alkoholu w obrębie sklepów i sprzedaży papierosów na sztuki w pobliżu przedszkola w Turobinie, czy w Rokitowie, Nowej Wsi albo Czernięcinie Poduchownym.
  może też w końcu na Przedmieściu czy w Żabnie pomogą zabezpieczyć ludziom psy biegające luzem po ulicy.

 9. Adriana mówi

  Wojciech ładny krawat taki jak zawsze. Pozdro dla milczacego zastępcy.

 10. Alek mówi

  Hym… a tak starosta był za tym aby nie budować tego nawet gdzieś w artykułach było że pracownice zwalniał itp … a tu proszę. Jakby miał trochę honoru i wstydu to by się nie pokazywał ale najwidoczniej to świadczy jaki to człowiek i wszystko sobie tylko przypisać.
  Wróbel co tam robi czy coś mnie ominęło czy on za blaszczaka będzie teraz ?

 11. Bobi mówi

  ciekawe czy tym razem załapał jakie mundury na otwarcie,,

  1. Geodeta mówi

   Wójt Gminy Turobin w pożyczonym mundurze występował w Żurawiu, na otwarcie posterunkuv chciał od radnego pożyczyć, tylko że za duży był .🤣

 12. Turobin mówi

  Pisowcu czytać się naucz tych „odtajnionych planów”.Po pierwsze plan o którym mówisz był integralną częścią NATO.Po drugie zakładał maksymalnie tygodniową obronę Polski na wschód od rzeki Wisły i na północ od rzeki Wieprz.Po trzecie zatrzymanie ofensywy agresora ze wschodu planowano właśnie na rubieży tych rzek.Po czwarte pieprzenie pana kaczyńskiego o obronie każdego metra kwadratowego ziemi RP ,kazdy plutonowy po służbie zasadniczej pomiędzy bajki włoży.Obrona na nizinach Podlasia i Północnego Mazowsza to utopia i wysyłanie polskich żołnierzy na pewną śmierć. Już raz w 1939 r Polska zdecydowała się na obronę na granicy, efekt był taki , że mój dziadek , żołnierz września wrócił do domu 22 września walkę skończył 8 września pod Iłżą bo rządzący mówili mu ,że nie oddamy ani guzika dzisiaj kaczyński mówi , że nie oddamy ani metra.Widzisz analogię ,czy wyjaśnić Ci czym jest analogia.

 13. Gę gę mówi

  Jaka duma,toż to wstyd na cały region.Ale to dobrze,za rok będzie pusty lokal na kebaby,może jakiś Arab się połasi.

  1. Marcin mówi

   dlaczego wstyd?

   1. Sruu mówi

    Czynne od-do niczym sklep budowlany.Po godzinach i tak będzie przyjezdzał Frampol.Gdzie logika ? Życie w Turobinie będzie się zaczynać po 16 .

 14. tylko PIS mówi

  Zwijano nie tylko posterunki , zwijano firmy , a co najgorsze zwijano jednostki wojskowe i to te na wschodzie Polski . Przyczynę możemy odczytać w odtajnionym przez MON dokumencie z 2011 r. W razie ataku ze wschodu armia Polska miała się wycofać za Wisłę a to oznaczało zgodę na okupację wschodniej części Polski . Kilka dni temu Łukaszenka zachwalał Tuska , liczy że wygra i będzie RESET. Wyborco czy tego chcesz.,,,,,,,,,,,,,

  1. Bronisław mówi

   🤣🤣🤣

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.