- Reklama -

- Reklama -

Policja w Tarnogrodzie. Jaka frekwencja?

Policja przyjechała do Tarnogrodu na spotkanie z mieszkańcami. To była debata społeczna, a jej tematem przewodnim, różnego rodzaju oszustwa oraz możliwości zabezpieczenia się przed takimi przestępstwami. Policjanci przekazali również informacje dotyczące Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji "Moja Komenda". Frekwencja naprawdę niezła, biorąc pod uwagę poprzednie podobne debaty w innych gminach.

- Reklama -

Uczestników debaty przywitał Kierownik Posterunku Policji w Tarnogrodzie aspirant sztabowy Adam Szulc, obecni byli również mieszkańcy Tarnogrodu, dzielnicowy aspirant sztabowy Marek Popowicz oraz policjanci z biłgorajskiej komendy.

Ci którzy przyszli na spotkanie z policjantami, obejrzeli prezentację multimedialną zawierającą między innymi dane statystyczne dotyczące przestępstw. Była mowa o poszczególnych metodach działania oszustów, najczęściej stosowanych przez nich legendach, a także sposobach jakimi w prosty sposób możemy ustrzec się przed utratą oszczędności.

urząd MArszałkowski projekt

Policjanci zachęcali również uczestników debaty do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”, która zawiera dane teleadresowe wszystkich komend i komisariatów w kraju oraz dzielnicowych odpowiedzialnych za poszczególne rejony.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.