- Reklama -

- Reklama -

Policja szuka mieszkańca Biłgoraja. Znacie?

Zaginął Daniel Dziduch z Biłgoraja. Ma 39 lat, jest mieszkańcem miasta i od środy szuka go rodzina i biłgorajska Policja. Nie wiadomo nawet jak mężczyzna był ubrany.

- Reklama -

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym Danielem Dziduch, lat 39, zamieszkałym w Biłgoraju. Mężczyzna ostatni raz był widziany 11 października 2023 r. kiedy wyszedł z domu. Następnie w tym samym dniu telefonicznie kontaktował się z rodziną około godziny 13:00. Od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

RYSOPIS:

wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie, ciemny blond, łysiejący, nos prosty, oczy szare, uszy małe, przylegające, uzębienie niepełne.

Brak danych dotyczących ubioru

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informację można przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.