- Reklama -

- Reklama -

Policja później nie ma czasu?

Biłgorajska Policja zaprasza mieszkańców na kolejną debatę dotyczącą bezpieczeństwa. Tym razem do Turobina Już w ten czwartek, a jakże, o godzinie ... 10-tej, kiedy wszyscy mieszkańcy jak powszechnie wiadomo leżą w domach i zapewne tłumnie przyjdą na spotkanie ze stróżami prawa.

- Reklama -

Komenda Policji w Biłgoraju w ramach cyklu debat społecznych realizowanych pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ!” organizuje ogólnodostępne spotkania z lokalną społecznością. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Turobina zaprasza w dniu 20 czerwca 2024r. o godzinie 10:00 do Gminnej Biblioteki Publicznej w Turobinie przy ulicy Piłsudskiego 34b.

 

Wątkiem przewodnim debaty będzie zagadnienie różnego rodzaju oszustw, a także metod jakimi możemy ustrzec się przed tego rodzaju przestępstwami.

urząd MArszałkowski projekt

W czasie debaty zostaną także poruszone tematy:

 • aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – narzędzia, z którego korzystają mieszkańcy naszego powiatu;
 • aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce.

 

- Reklama -

6 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Nie będą mieli czasu bo moze bedą poszukiwali posła.

 2. Czerniecin mówi

  Chcą unieważniać wybory bo…..?

  1. Anonim mówi

   Bo wygrała osoba, która burmistrzowi nie pasuje. Parę lat temu Czernięcin Główny to była jedna z najbardziej zgranych wiosek na terenie gminy. A teraz występują przeciwko sobie osoby, które znają się od dziecięcych lat, razem rozwijały straż, remizę, KGW czy uczestniczyły w różnych uroczystościach kościelnych. Teraz jeden na drugiego pluje, knuje i donosi. sąsiad z sąsiadem nie rozmawia, chodzi i dumnie podpisy zbiera, bo burmistrz kazał. A sobotę taka uroczystość zaplanowana, jak to będzie bez sołtysa? Nie rozmawiają ze sobą czasami w jednym domu bo skłóceni o straż, KGW i stowarzyszenie, ale do kościoła co niedzielę, do komunii jeden za drugim i wszystko super.

 3. Anonim mówi

  Policja powinna zająć się tym co się dzieje w Czernięcinie Głównym po wyborach sołtysa.

 4. Anonim mówi

  Dziennikarz chciał być zabawny i mu się udało.Akurat w Turobinie czy to o 10, 12,17, 20 większość faktycznie leży i nic nie robi.

 5. Gienek mówi

  O 10 to ludzie w czwartek śmigają po targu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.