- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Policja poszukuje świadków wypadku w Biszczy

Policjanci z biłgorajskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 17 listopada w miejscowości Biszcza. 67-letni pieszy został potrącony przez pojazd, którego kierujący odjechał z miejsca wypadku, nie zatrzymując się i nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Świadków wypadku prosimy o kontakt z policją pod numerami telefonów 47 815 22 10 lub 112.

Do wypadku doszło w środę 17 listopada około godziny 18 w Biszczy. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 67-letni mieszkaniec gminy Biszcza, który poruszał się pieszo poboczem drogi, został potrącony przez samochód. Kierujący, który potrącił mężczyznę, nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia.Pomocy poszkodowanemu udzielił inny kierowca, 36-letni mieszkaniec Biłgoraja, który o wypadku poinformował służby. Poszkodowany pieszy został z obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala, jak ustalili policjanci, mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy wykonywali czynności procesowe, między innymi ustalali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku oraz tożsamości kierowcy, który potrącił mężczyznę.

Policjanci poszukują świadków tego wypadku, a także kierujących, którzy poruszali się tą trasą z włączonymi rejestratorami. Osoby te proszone są o kontakt  z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju. Informacje można przekazać  osobiście lub telefonicznie, dzwoniąc na numer 47 815 22 10 lub 112.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.