- Reklama -

„Pola Nadziei”

Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych bierze udział w kampanii hospicyjnej „Pola Nadziei”, która ma na celu gromadzenie środków finansowych dla zapewnienia odpowiedniej opieki chorym przebywającym w hospicjum. Znakiem rozpoznawczym kampanii jest żonkil – międzynarodowy symbol nadziei.

- Reklama -

Na początku października 2015 r. przed Hospicjum odbyło się uroczyste sadzenie żonkili. Patronat Honorowy nad akcją „Pola Nadziei” objął J. E. Ks. Bp Marian Rojek. W ramach kampanii 10 kwietnia br. po Mszach świętych przy parafiach pw. św. Jerzego oraz Trójcy Przenajświętszej i Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju dzieci i młodzież z biłgorajskich szkół kwestowały na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. Ofiarodawcy, którzy wsparli Hospicjum, otrzymali symboliczny kwiat żonkila.

Żonkile wykonali uczniowie biłgorajskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum nr 1. W akcji kwestowała młodzież z Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz Zgromadzenie Zakonne Sióstr Serafitek.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.