- Reklama -

Pokochaj i zaadoptuj

SZILA
Trzymiesięczna suczka szuka domku! Suczka żywiołowa, uratowana wraz z rodzeństwem z lisiej nory. Została odrobaczona dwa razy , zabezpieczona od pcheł i kleszczy oraz ma pierwsze szczepienie przeciwko chorobom. Jest gotowa by pojechać do nowego domu. Obecność człowieka jest dla niej bardzo ważna/ Pomóżmy znaleźć jej kochający dom !OBOWIĄZUJE WIZYTA PRZED ADOPCYJNA I UMOWA. Podpisując umowę właściciel zobowiązuje się do sterylizacji suczki, gdy będzie już ona możliwa.

Telefon w sprawie adopcji: 795 009 705

HELA

Trzymiesięczna suczka szuka domu! Kochana suczka, która uwielbia być głaskana i przytulana. Uratowana z rodzeństwem z lisiej nory. Aktualnie została odrobaczona dwa razy , zabezpieczona od pcheł i kleszczy oraz ma pierwsze szczepienie przeciwko chorobom. Hela jest gotowa zostać psim przyjacielem. Pomóżmy znaleźć jej kochający dom!

OBOWIĄZUJE WIZYTA PRZED ADOPCYJNA I UMOWA. W umowie nowy właściciel zobowiązuje się do sterylizacji suczki gdy już będzie to możliwe.

Telefon w sprawie adopcji: 795 009 705

TOBI

Mała kruszynka czeka na swojego człowieka i własny dom, taki na zawsze. Maluch jest najmniejszy z rodzeństwa, waży ok 1,5 -2 kg ma obecnie ok 3 miesięcy. Tobi to radosny , energiczny i przytulasny maluch, który lubi się bawić. Kto pokocha takie słodziaka? Pie został odrobaczony i zabezpieczony od pasożytów ,ma za sobą pierwsze szczepienie od chorób zakaźnych. Obowiązuje umowa ADOPCYJNA.

Telefon w sprawie adopcji: 722172868

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.