- Reklama -

Pokochaj i zaadoptuj

MollyMolly ma 6 miesięcy. Jest bardzo ciekawa świata, łagodna, wesoła  Macha ogonkiem od razu na widok człowieka. Jest odrobaczona , zabezpieczona od pcheł i kleszczy, zaszczepiona przeciwko chorobom  pierwsze szczepienie)

Obowiązuje wizyta przed i umowa adopcyjna

Tel. 795 009 705

 

 

Kaptuś

Dwuletni samiec Kaptuś szuka domu.  Bardzo żywiołowy, radosny, przyjazny idealny do domku z ogrodem. Przed wydaniem go do nowego domu piesek będzie miał wszystko zapewnione

Tel. 795 009 705

 

Szczeniaki szukają domu

Do adopcji są 8-tygodniowe szczeniaki. Dwie dziewczynki i dwóch chłopców. Szczeniaki zostały odrobaczone, zabezpieczone od pcheł i kleszczy oraz mają pierwsze szczepienie przeciwko chorobom. Za tydzień będą już gotowe do adopcji. Ich mama sięga do kolan.

Nie wydajemy psów na łańcuch!

Obowiązuje umowa adopcyjna i wizyta przed .

Tel. 795 009 705

 

Suczka w typie owczarka

Suczka w typie owczarka niemieckiego, duży, silny i piękny pies szuka domu. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona. Jest łagodnym psem. Na widok ludzi skacze z radości do góry jak na sprężynach, pod sam dach kojca. Tak bardzo cieszy się, że ktoś ja odwiedzi i za chwilę wyprowadzi na spacer! Fantastyczny pies, który znakomicie przypilnuje podwórka, a jednocześnie pokocha wszystkich domowników. Sunia przebywa w przytulisku dla psów w Józefowie.

Tel. 501 149 566.

 

Kusy

Kusy to 25 kg miłości w czystej postaci. Jest cudowny, oddany i trochę rozbrykany. Czeka na swojego osobistego człowieka, który go pokocha miłością bezwarunkową. Chłopak jest kastrowany, trzyma czystości w domu. Dogaduje się z innymi psami (lubi towarzystwo innych psiaków) na koty nie zwraca uwagi dopóki nie uciekają. Kusy potrzebuję odpowiedzialnego domu, towarzysza i możliwości wyganiania się. W chwili obecnej przebywa w domu tymczasowym w Zamościu.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.