Pokochaj i zaadoptuj

Rocky to młody 2-letni mieszaniec beagla i teriera. Zaszczepiony i odrobaczony. Bardzo wesoły, rozbrykany, ale przy tym wpatrzony w człowieka i słuchający go. Rocky bez problemu kontaktuje się z innymi psami i kotami. Nie lubi tylko drobiu. To fantastyczny towarzysz zabaw i aktywności fizycznej.

Telefon w sprawie adopcji: 500 222 256

 

Piękna młoda sunia w typie owczarka holenderskiego. Jest bardzo spokojna i stonowana w przytulisku. Jest wysterylizowana i zaszczepiona. Bardzo potrzebuje swojego człowieka. Tel kontaktowy.

Telefon w sprawie adopcji: 500 222 256

 

Haga – młoda piękna sunia w typie owczarka do pokochania. Radosna i łagodna sunia. Obowiązuje umowa adopcyjna.

Telefon w sprawie adopcji: 722172868

 

Negra  to 7-miesięczna suczka w typie owczarka. Jest trochę przestraszona ale fajnie komunikuje się z człowiekiem. To będzie super pies dla aktywnego człowieka. Świetnie odnajdzie się w domu z dużym ogrodem.

Telefon w sprawie adopcji: 665 583 633

 

Lola to 9-miesięczna suczka. Powoli uczy się czystości, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest wesołą suczką, która czeka na swojego człowieka z niecierpliwością. Czy ktoś da jej kochający dom? Została zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona.

Telefon w sprawie adopcji: 795 009 705

 

Ponja to 2-letnia wspaniała suczka. Przeszła wiele, dlatego szukamy osoby pogodnej, kochającej i cierpliwej, najlepiej już posiadającej pieska lub pieski. Ponja jest łagodna, choć trochę lękliwa, utrzymuje czystość w domu. Świetnie nawiązuje kontakt z innymi psami. Jest wdzięczna i kochająca.

Telefon w sprawie adopcji: 883 444 727

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.