- Reklama -

Pokochaj i zaadoptuj

SZILA

Trzymiesięczna żywiołowa suczka szuka domku! Suczka uratowana wraz z rodzeństwem z lisiej nory. Została odrobaczona dwa razy, zabezpieczona od pcheł i kleszczy oraz ma pierwsze szczepienie przeciwko chorobom. Jest gotowa, by pojechać do nowego domu. Obecność człowieka jest dla niej bardzo ważna. Pomóżmy znaleźć jej kochający dom!

OBOWIĄZUJE WIZYTA PRZEDADOPCYJNA I UMOWA. Podpisując umowę, właściciel zobowiązuje się do sterylizacji suczki, gdy będzie już ona możliwa.

Telefon w sprawie adopcji: 795 009 705.

HELA

Trzymiesięczna suczka szuka domu! Jest kochana, uwielbia być głaskana i przytulana. Uratowana z rodzeństwem z lisiej nory. Została odrobaczona dwa razy, zabezpieczona od pcheł i kleszczy oraz ma pierwsze szczepienie przeciwko chorobom. Hela jest gotowa zostać psim przyjacielem. Pomóżmy znaleźć jej kochający dom!

OBOWIĄZUJE WIZYTA PRZEDADOPCYJNA I UMOWA. W umowie nowy właściciel zobowiązuje się do sterylizacji suczki gdy już będzie to możliwe.

Telefon w sprawie adopcji: 795 009 705

KAMA

Kama to około roczna suczka, która swoją energią mogłaby obdarzyć wszystkich nas. Słodka, malutka, bardzo radosna i żywiołowa. Będzie fantastyczną przyjaciółką dla swojej rodziny. Wspólnie znajdźmy dla Kamy najlepszy domek na świecie. Suczka jest już wysterylizowana

Telefon w sprawie adopcji: 602 513 118 lub 501 149 566.

FOXI

Trzymiesięczna suczka bardzo pilnie potrzebuje domu i swojego człowieka!  Suczka wraz z rodzeństwem została znaleziona w lesie. Od tego czasu bardzo się otworzyła, uwielbia zabawy i konakt z człowiekiem. Foxi bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych psów. Jest zaszczepiona, dwukrotnie odrobaczona i zabezpieczona od pcheł i kleszczy. Będzie pieskiem średniej wielkości.

Obowiązuje umowa adopcyjna.

Sunia przebywa w Biłgoraju. Tel.: 665 583 633

GABI

Około trzymiesięczna suczka. Będzie mniejszym pieskiem, gdy dorośnie. Obecnie waży około 3 kg.  Jest zaszczepiona, dwukrotnie odrobaczona i zabezpieczona od pcheł i kleszczy.

Sunia jest chętnym do zabawy szczeniakiem. Dogaduje się z innymi psami. Obowiazuje umowa adopcyjna.

Tel.  665 583 633

FISIA

Śliczna młodziutka koteczka FISIA szuka domku Kotka ma około siedmiu miesięcy. Jest bardzo drobna i delikatna. Uwielbia głaskanie i obecność człowieka. Została znaleziona w Biłgoraju z dala od domów. Widać że była domowym kotkiem, jednak ktoś się jej pozbył, gdy podrosła i przestała być malutkim kociakiem. Obecnie przybywa w gabinecie WetMedical w Biłgoraju gdzie 5 sierpnia została wysterylizowana. Bardzo prosimy o domek dla niej. Ona na to bardzo zasługuje!  Jeśli ktoś chciałby wesprzeć koteczkę karmą suchą lub mokrą to również chętnie przyjmiemy

Tel. 665 583 633

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.