Życzenia – Nadleśnictwo Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Pogoda zaskoczyła kierowców

Tym razem pogoda, a konkretnie deszcz w pierwszej połowie dnia, a potem śnieg zaskoczyły kierowców. Na skutki nie trzeba było długo czekać.  Tego dnia doszło do 6 kolizji drogowych. Przyczyną zdarzeń było głównie  niedostosowanie prędkości  jazdy do panujących warunków  drogowych. Uczestnicy stłuczek byli trzeźwi, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

- Reklama -

Około godz. 13.00 w Biłgoraju na ul. Poniatowskiego, toyota zderzyła się z volkswagenem.  W tym samym czasie w Tarnogrodzie przy ul. Partyzantów kierujący peugeota zderzył się z volkswagenem. Podobnie w Korytkowie Dużym po godz. 13.00 kierująca daihatsu nie dostosowała prędkości jazdy do warunków drogowych i wjechała do przydrożnego rowu. Na miejscu prawie przez godzinę pracowały dwie jednostki PSP.
Po godz. 16.00 na drodze Biłgoraj-Okrągłe doszło do stłuczki kierujących skody i toyoty. Strażacy z jednej jednostki PSP przez ponad dwie godziny pracowali na miejscu zdarzenia. Z kolei po godz. 18.00 w Hedwiżynie w wyniku nieprawidłowego  wyprzedzania scani przez kierowcę  reanulta doszło do ich zderzenia. Ostatnia kolizja drogowa wydarzyła się około godz. 22.00 w Biłgoraju przy ul. Moniuszki. Kierujący audi podróż zakończył na latarni miejskiej. Odjechał z miejsca stłuczki,  jednak szybko został ustalony. Za wykroczenie odpowie przed sądem. W pozostałych  przypadkach skończyło się na mandacie.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.