- Reklama -

- Reklama -

Podziękowanie Stanisława Dyjaka

- Reklama -

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję wszystkim wyborcom i całej społeczności gminy Potok Górny za zaufanie, jakim zostałem obdarzony zarówno w I, jak i w II turze.

Duże poparcie społeczne i uzyskany wysoki wynik zobowiązuje mnie do jeszcze bardziej efektywnej pracy na rzecz naszej małej Ojczyzny. To nasz wspólny sukces. Pracujmy razem dla dobra gminy, by wszystkim żyło się lepiej.

- Reklama -

Dziękuję również mojemu kontrkandydatowi Panu Edwardowi Haci za udział w wyborach i gratuluję wielu lat pracy na stanowisku wójta gminy Potok Górny.

Wszystkiego dobrego, pozdrawiam

Stanisław Dyjak

 

- Reklama -

13 Komentarze
 1. 11111 mówi

  Jak nie mam? Mam i kazdy to wie tylko niektorzy nie chca tego widziec.

 2. stachukangur mówi

  elo dyjak mordo

 3. cicho mówi

  111111 Weź sie ogarnij nie masz racji

 4. Marcin Krasucki mówi

  Przykro mi ale Pan Dyjak małpka skacze po lodzie a indonezja kupuje nielegalne koty od arabskiego hodowcy tresowanych pszczół

 5. Dolna mówi

  Kto przy wladzy z tym trzymamy. Zgadza sie. Na Hacie glosowali a teraz niby wszyscy za Dyjakiem. Tylko skad Hacia tyle glosow wzial? Z kosmosu.

  1. antek mówi

   xD

 6. lip. mówi

  nasz nowy panie wójcie proszę uważać teraz na nowych ,,przyjaciół,,których się narobiło odchodząc od starego wójta jeszcze przed wyborami przeczuwając pana wygraną,i przechodząc na pana stronę są tylko dlatego że czują władze i własne interesy.przyjaciel nigdy nie zdradza.

 7. Lipiny mówi

  Chyba Pan Dyjak ich doznal bo mimo ,, ulotek klamliwych” byli tacy ktorzy zrobili cos znacznie gorszego. Dla wladzy ludzie gotowi sie pozabijac.

  1. lipi. mówi

   oj byli tacy i to najpierw wielcy zwolennicy pana haci a teraz zwolennicy pana dyjaka a przeciwnicy pana haci .jak można byc takim fałszywym człowiekiem i zdrajcą

 8. Lipiny mówi

  Dobrze ze stary wojt i jego ludzie tak robili. Niech kazdy popatrzy na siebie zanim oceni innych.

 9. Obywatel mówi

  Doznanych przykrości? A ile przykrości doznali jego kontrkandydaci podczas kampanii, która właściwie wiele wspólnego z kampanią nie miała, gdyż zamiast pokazywać swoje najmocniejsze strony, Pan Dyjak – a raczej jego ludzie, obrzucali oszczerstwami przeciwników ( „szacunek”). Pomijając już, że te wypowiedzi miały elokwencję poziomu gimnazjalisty. Tak czy siak, powodzenia w dalszej pracy. 🙂

 10. Wartki mówi

  Pełna kultura, brawo Stasiu!!!

 11. 11111 mówi

  Pomimo doznanych przykrosci Pan Dyjak pelna kultura. Gratulujemy. Mieszkancy dokonali wlasciwego wyboru.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.