- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Podziękowanie Pawła Deca

- Reklama -

Szanowni mieszkańcy Miasta i Gminy Tarnogród,

 

- Reklama -

serdecznie dziękuję za poparcie udzielone mi 4 listopada, w II turze wyborów samorządowych, w wyborach burmistrza Tarnogrodu. Składam gorące podziękowania wszystkim, którzy oddali na mnie głos oraz pomagali mi i wspierali mnie podczas kampanii wyborczej.

Państwa udział w tych wyborach jest potwierdzeniem mojej wiary, że w naszej gminie możliwe są zmiany na lepsze. Daliście mi Państwo siłę i wielki mandat zaufania. Wyrażona przez Was wola zmian i nadzieja na lepsze jutro zobowiązuje. Dołożę wszelkich starań, aby moje obowiązki wykonywać sumiennie i należycie, a danego mi zaufania nie zawieść. Obiecuję pracować najlepiej jak potrafię, by spełnić Państwa oczekiwania.

Wspierają mnie wspaniali, wybrani przez Państwa radni, którym leży na sercu dobro naszej gminy i jej mieszkańców. Czeka nas dużo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.

Moim niedawnym konkurentom z całego serca życzę dalszej aktywności w działaniach na rzecz naszej gminy i jej mieszkańców.

 

Paweł Dec

 

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Lucjan mówi

  Były burmistrz nie rozwiązywał problemów całkowicie, tylko spychał aby przypadkiem nie trzeba było robić czegokolwiek. No i chyba widocznie się Pan Stróż obraził, bo nawet nie potrafił podziękować wyborcom i mieszkańcom za 12. lat… Mam nadzieje, że nowy burmistrz nie popełni tych błędów, będzie bardziej zmotywowany do działania i faktycznego rozwiązywania problemów.

 2. Zzz mówi

  W Gminie pewnie już co nie którzy trzesą portami :)) że poleca stołki ale czas najwyższy zrobić na jesień wykopki bo jak się opóźni to na wiosnę będą sądzac:)

 3. Renegat mówi

  Za bardzo w piórka urósł stary burmistrz. Ludzi trzeba szanować a nie patrzeć na nich z góry.

 4. Carmenem mówi

  Wypatrz wymaluj Agustin Egurrola

 5. mieszkaniec mówi

  Zobaczymy…
  A na początek:
  – włącz te światła na rynku niech oświetlają rynek
  – oświetlenie – powinno do rana świecić a nie 22.00 bo ciemnogród się robi a pieseki sobie ganiają i niebezpiecznie jest…
  -emerytom – podziękować i do domu…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.