kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Podziękowania za pomoc

Chore od urodzenia dziecko, dorosły mężczyzna z nieuleczalną chorobą, starsza samotna pani... Nikt nie wie, kiedy będzie potrzebował pomocy innych ludzi. Całe szczęście, że są wśród nas tacy, którzy jej nigdy nie odmawiają.

- Reklama -

Wydawać by się mogło, że żyjemy dostatnio i nie ma wśród nas osób potrzebujących. A jednak… kogoś może spotkać choroba lub wypadek. Ktoś może potrzebować na jedzenie, a ktoś na leki lub kosztowną terapię. Czasami takie osoby wstydzą się poprosić lub po prostu przyzwyczajają się do swojej sytuacji i nie proszą o pomoc. Jednak jest w Biłgoraju grupa osób, która pomaga. Pomaga bezinteresownie, dając z siebie jak najwięcej. Czas im podziękować.

urząd MArszałkowski projekt

Grupa wsparcia „Licytacje na rehabilitację” istnieje w mediach społecznościowych już kilka lat i zrzesza ponad tysiąc osób. Mimo że jej nazwa się zmieniała, cel pozostaje ten sam – pomoc osobom potrzebującym z Biłgoraja i okolic. Administratorem grupy i jej głównym pomysłodawcą jest Aleksandra Ardylewska, która za pośrednictwem naszej Redakcji zwraca się z podziękowaniami do wszystkich zaangażowanych w zbiórki osób.

„Biłgoraj i okolice! Chciałabym na łamach gazety biłgorajskiej serdecznie z całego serca podziękować za tak wielki odzew w akcjach charytatywnych. Dzięki wam, waszemu wsparciu zebraliśmy żywność najpierw dla pani Danusi i jej wnuka. Było tego tak wiele, że oprócz tej pani paczki dostały jeszcze trzy rodziny. Jestem wam bardzo wdzięczna” – napisała w apelu pani Ola.  „Nie tak dawno była zbiórka dla pani Jasi… i znów, kochani, daliście z siebie wszystko, co najlepsze. Pani Janinka naprawdę się popłakała. Nawet nie wiecie, jak cudownie zobaczyć takie łzy szczęścia. Dziękuję wam wszystkim za wszystko… za te wszystkie zbiorki, a dzięki wam było już ich trochę. Przypominamy… Krzysiek Klimecki, Arianka Kurek, Kuba Pawęzka, Iga Karczmarczyk plus dodatkowe akcje. To wszystko dzięki wam, dzięki waszemu sercu. Szczególne podziękowania należą się Jackowi Kita, Annie Rorata, Agacie Wybranowskiej, Ewie Gleń – Maciocha, pizzerii Country, Monice i Wojtkowi Paluch, Kebab Hebe, Maricie Makowskiej, Elżbiecie Łukasik. Jeśli kogoś pominęłam, to bardzo przepraszam, ale jest tak wiele cudownych serduszek, że nie sposób was wszystkich objąć. Serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc. Pamiętajmy… razem możemy wszystko!” – dziękuje pani Ola.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Już niedługo ruszają kolejne licytacje. Pomóc możemy na wiele sposobów: ofiarując rzecz na licytację, kupując lub przekazując pomoc materialną i finansową. Zajrzyjcie tu: https://www.facebook.com/groups/2325504300845108 i zaproście swoich znajomych do grupy!

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.