- Reklama -

Podziękowania od mieszkanki

Podziękowania 

                    Składam gorące podziękowania wszystkim, którzy 23 czerwca 2020 r. w miejscowości Kolonia Sól zaangażowali się w pomoc przy zabezpieczaniu budynków przed zalaniem.
Szczególne podziękowania kieruję do Zastępcy Wójta Gminy Biłgoraj Pana Wojciecha Dziducha i Pracowników Sztabu Kryzysowego, powołanego przez Pana Wójta Gminy Biłgoraj, za to, że bardzo odpowiedzialnie z olbrzymim zaangażowaniem podeszli do tematu realnego zagrożenia powodziowego w gminie Biłgoraj i robili wszystko, żeby pomóc i żeby ich działania były skuteczne.
Dziękuję Wójtowi Gminy Biłgoraj Panu Wiesławowi Różyńskiemu za jego natychmiastową reakcję, mającą na celu pomoc mieszkańcom gminy Biłgoraj w zabezpieczeniu, łagodzeniu i likwidowaniu skutków podtopień. Serdecznie dziękuję Panom Strażakom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju, na czele z Panem st. asp. Piotrem Mrozem, za niebywale profesjonalne działania i skuteczną pomoc. Dziękuję również Strażakom OSP w Soli, Dereźni oraz w Bidaczowie, Żołnierzom II Lubelskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej za ciężką, rzetelną pracę przy zabezpieczaniu budynków przed zalaniem.  Dziękuję Panu Brodziakowi, który koparką udrożnił rów.
Jestem pod ogromnym wrażeniem owocnej i skutecznej współpracy Jednostek Straży i Wojska z przedstawicielami Urzędu Gminy w umacnianiu bezpieczeństwa mieszkańców gminy Biłgoraj.
Takie spostrzeżenia przynoszą urzeczywistnienie strażackiego zawołania „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”.
Serdecznie dziękuję moim sąsiadom, mieszkańcom szeregówek, którzy pośpieszyli mi z pomocą i ciepłym słowem. Jestem przeszczęśliwa, że udało się zabezpieczyć zabudowania przed zalaniem, ponieważ już raz w 2011 r. przeżyłam powódź i było to niewiarygodnie traumatyczne i bolesne przeżycie.
Dzięki Państwa postawie i pracy czułam się spokojna i bezpieczna. Życzę, tak zwyczajnie po ludzku, żeby to dobro, które okazaliście mi Państwo, wróciło do Was ze zdwojoną siłą.

- Reklama -

 Z wyrazami szacunku Beata Bełżek, Kolonia Sól

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.