- Reklama -

- Reklama -

Podziękowali biłgorajskim policjantom

Do Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju wpłynął list z podziękowaniami. Jego autorem jest małżeństwo z powiatu wołomińskiego, które pod koniec maja brało udział w wypadku motocyklowym. Małżeństwo dziękuje policjantom biłgorajskiej drogówki za to, że "...tak bardzo zaangażowali się w pomoc i ich ratowanie...”.

Do zdarzenia doszło pod koniec maja w miejscowości Okrągłe. 52-letni kierowca motocykla, który podróżował wraz z żoną, prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Mężczyzna został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala. Podróżująca z nim żona nie odniosła obrażeń. Pisaliśmy o tym wydarzeniu w art. pt. Motocyklista wpadł do rowu (kliknij tutaj).

Na miejscu wypadku czynności wykonywali policjanci ruchu drogowego biłgorajskiej komendy. Niedawno uczestnicy tego wypadku przesłali do komendy list, w którym dziękują  policjantom za ich postawę:

- Reklama -

„…Zajęli się nami w sposób życzliwy, serdeczny, pomocny…” Tymi słowami opisuje Pan Paweł wraz z żoną  asp. szt. Adama Sołtysa i sierż. szt. Anetę Ważną. Dalej autorzy listu poiszą: „…To było bardzo miłe w tym bardzo niemiłym wydarzeniu, że obce nam osoby tak bardzo zaangażowały się w pomoc i ratowanie nas…”.

Treść listu poniżej: 

JK/red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anonimowy mówi

    Powiem tylko tyle policja tu ma obowiązek bardziej podziękowania należą się 2 chłopakom którzy jak pamiętam ogarnęło tego Pana i kobietę która sama też ratowała swojego męża

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.