- Reklama -

- Reklama -

Podpisanie umów dzierżawy obwodów łowieckich

W Starostwie Powiatowym w Biłgoraju 31 marca 2022 roku podpisano umowy na wydzierżawienie obwodów łowieckich polnych dla 7 kół łowieckich.

- Reklama -

W podpisaniu umów uczestniczyli starosta biłgorajski Andrzej Szarlip, Marek Konopka p.o. kierownika Wydziału Rolnictwa Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Biłgoraju oraz przedstawiciele kół łowieckich.

Na terenie powiatu biłgorajskiego jest 12 obwodów łowieckich. 31 marca br. podpisano umowy, które obowiązują od 1 kwietnia br., z 7 kołami łowieckimi. Są to Koło Łowieckie nr 20 „Głuszec” w Biłgoraju, Koło Łowieckie nr 28 „Rogacz” w Józefowie, Koło Łowieckie nr 31 „Bażant” w Turobinie, Koło Łowieckie nr 47 „Bażant” w Biłgoraju, Koło Łowieckie nr 59 „Słonka” w Zwierzyńcu, Koło Łowieckie nr 10 „Leśnik” oraz Koło Łowieckie nr 58 „TRP Zamość” w Zamościu.

- Reklama -

Umowy dzierżawy zostały podpisane na 10 lat, a podział terenów łowieckich odbył się na podstawie uchwały Sejmiku Województwa Lubelskiego w sprawie podziału województwa lubelskiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia obwodów łowieckich do kategorii.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.