- Reklama -

- Reklama -

Podpalacz w rękach policji

- Reklama -

W nocy z 25 na 26 października policjanci biłgorajskiej komendy zostali poinformowani o tym, że na jednej z ulic osiedla domów jednorodzinnych w Biłgoraju płonie samochód. Straż Pożarna ugasiła pożar. Jak ustalili policjanci samochód należał do 29-letniej mieszkanki Lubartowa. Mundurowi ustalili, że pojazd został podpalony. Podejrzewany o dokonanie tego czynu mężczyzna w poniedziałek został zatrzymany i już usłyszał zarzuty. Jak się okazuje jest to 28-letni mieszkanie Biłgoraja. Mężczyzna w przeszłości był karany za przestępstwa przeciwko mieniu i odbywał kary pozbawienia wolności. 28-latek ponownie stanie przed sądem.

- Reklama -

Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduję karę pozbawienia wolności do 5 lat. Ponieważ 28-latek dopuścił się przestępstwa w warunkach recydywy kara ta może być zwiększona o połowę.

Podobne zgłoszenie otrzymali policjanci 28 października br. Wynikało z niego, że na ul. Włosienkarskiej w Biłgoraju zapalił się samochód. Jak ustalili policjanci zapaleniu uległ samochód maki Volkswagen należący do 18-latka z Biłgoraja. Okazało się jednak, że oba zdarzenia nie są ze sobą powiązane i przyczyną pożaru volkswagena było zwarcie instalacji elektrycznej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.