- Reklama -

- Reklama -

Podnieś swoją wiedze finansową

Eurocash to polska gra rozwijająca inteligencję emocjonalną i finansową. Jest jednak bardziej przystosowana do polskich realiów gospodarczych, stąd w Polsce świetnie się przyjęła. W świecie, w którym pieniądz odgrywa bardzo ważną rolę, taka wiedza dotycząca finansów jest ludziom niezbędna do funkcjonowania. Gra jest świetną propozycją zarówno dla przedsiębiorców, jak i ludzi, którzy wchodzą powoli w etap zarabiania pieniędzy. – Zajmujemy się praktyczną edukacją ludzi, którzy chcą podnosić swoją inteligencję finansową. Klub w Lublinie cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno w mediach, jak i wśród uczestników, ponieważ polecają go dalej. Inteligencja finansowa jest dziedziną, która w tej chwili bardzo prężnie się rozwija. Chcemy, aby wydarzenia odbywały się cyklicznie – informuje Paweł Wójcik, założyciel Klubu Euro Cash w Lublinie.

 Pierwsze spotkanie w Biłgoraju odbędzie się 24 października w restauracji Lemoniada (ul. Tarnogrodzka 1). Początek spotkania o godz. 18. Na wstępie Jarosław Zając opowie o potencjale ludzkim, który każdy z nas posiada. Natomiast Paweł Wójcik opowie o systemie zarabiania pieniędzy. Opowie o klubach Euro Cash i czego możemy się w nich nauczyć. Omówione zostaną również zasady gry w Eurocash. Na zakończenie wyłonieni zostaną zwycięzcy.

- Reklama -

Rejestracja jest bezpłatna. Można jej dokonać za pośrednictwem strony internetowej:  http://klubeurocashbilgoraj.evenea.pl

 Spotkania odbywać się będą cyklicznie. Każde poprzedzone będzie wykładami, na które zapraszane będą znane osoby w świecie biznesu, inwestycji i finansów. Kluczowym celem organizacji gier Eurocash będzie nawiązywanie kontaktów biznesowych między uczestnikami.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.