- Reklama -

- Reklama -

Podaruj książki i uśmiech dla dzieci

 Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Biłgoraju przystąpiła do Wielkiej Zbiórki Książek dla dzieci i młodzieży w ramach kampanii społecznej „Zaczytani.org” zorganizowanej przez Fundację Rozwój. Fundacja poprzez kampanię, pragnie utworzyć biblioteki w szpitalach, świetlicach, hospicjach, domach dziecka i wszędzie tam, gdzie książki są potrzebne.

 Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału we wspaniałej przygodzie. Zapraszamy do Zaczytanego Świata, w którym zyskają Państwo niebywałą możliwość pomocy Małym Pacjentom w szpitalach oraz staną się Państwo współtwórcami największego w Polsce poruszenia społecznego promującego czytelnictwo.  Przez miesiąc będziemy zbierali książki,  które zapakujemy i zawieziemy do: Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju i  ARION SZPITALE Sp.z o.o Biłgoraj.

- Reklama -

 Zwracamy się z prośbą o zbiórkę książek do 22.05.2016 r., nie muszą być nowe, ale powinny być w idealnym stanie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży (0-18lat).  Miejsce zbiórki Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Biłgoraju  ul. 1 Armii Wojska Polskiego 4. Szczegóły odbioru do uzgodnienia tel. 84 686 21 33.

Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie: www.zaczytani.org

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.