- Reklama -

- Reklama -

Poczuj klimat MIASTECZKA KRESOWEGO swoich przodków!

– Miasteczko to architektoniczna perła Biłgoraja, mozaika wielokulturowa, co ma odzwierciedlenie w architekturze budynków zdobiących rynek – mówi Jolanta Kuźmińska, właścicielka M2 Nieruchomości. Obecnie wszystkie prace ziemne zostały ukończone. Między innymi przebudowany został kolektor miejski, dzięki czemu mieszkańcy miasta Biłgoraj będą mogli cieszyć się nową, zmodernizowaną kanalizacją miejską.

Inwestycja została sfinansowana w całości ze środków własnych Spółki ECODOM EXPLORER. Miasteczko to dzisiaj jeszcze plac budowy. Jednocześnie trwają prace nad ukończeniem klimatycznego rynku. Wszystkie prace ziemne zostały już ukończone i musi tu paść magiczne słowo „BRUKUJEMY”.

UWAGA!

W Miasteczku wybudowany jest własny wodociąg, który niebawem zostanie przekazany miastu, sieć studzienek burzowych, cała siatka elektryczna włącznie ze światłowodami.
Bardzo ważne jest to, że mimo niespodzianek pogodowych jest tu sucho i bezpiecznie.

Dlaczego warto zamieszkać właśnie tu?

Miasteczko na Szlaku Kultur to jedyne takie klimatyczne miejsce, położone w centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu przyrody. Mieszkając tutaj, będziecie Państwo z okien swoich mieszkań, domów podziwiać piękną architekturę, tętniący życiem klimatyczny rynek. Jeżeli wyostrzycie wzrok, Waszym oczom ukaże się cudny park pełen zieleni, z której wyłoni się meczet tatarów krymskich, cerkiew z Rudki, w której planujemy muzeum ikon, oraz pałacyk Nowakowskiego.

To nie wszystko! 

M2 Nieruchomości oferują Państwu rząd kamieniczek tuż przy rynku, w których mogą Państwo zamieszkać oraz prowadzić rodzinne biznesy. Planowane jest zamknięcie rynku od południowej strony synagogi rzędem kolejnych designerskich kamienic. Tutaj będą Państwo mogli zakupić mieszkania. Już przyjmowane są zapisy.
Wkrótce rynek zacznie tętnić życiem, a w przytulnych kafejkach, restauracjach, galeryjkach będziecie mogli skosztować potraw regionalnych, napić się dobrego wina, zrobić zakupy lub usiąść z bliską osobą w jednej z kawiarenek, wypić pyszną kawę i powspominać dawne czasy.

- Reklama -

17 lipca 2020 roku deweloper uzyskał pozwolenie na rozpoczęcie prac budowlanych II etapu – budowy trzech kolejnych klimatycznych kamieniczek przy ul. Berka Joselewicza. Generalnym wykonawcą i jednocześnie deweloperem jest SASS – ZRBPHU RYSZARD SASS, firma z wieloletnim doświadczeniem, dysponująca profesjonalną bazą sprzętową. Firma w swoich szeregach posiada wykwalifikowaną kadrę inżynierską i techniczną. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dużych inwestycji budowlanych i remontowych.
Firma SASS była generalnym wykonawcą znaczących i prestiżowych inwestycji w regionie, między innymi wbudowała biłgorajską cerkiew, Hotel Janów w Janowie Lubelskim oraz designerską kamienicę przy ul. Berka Joselewicza.

Powyżej prezentacja projektu architektonicznego tychże kamienic, oczywiście pomysłu śp. Tadeusza Kuźmińskiego. W kamieniczkach będą się mieściły 43 lokale mieszkalne, 5 lokali usługowych, komórki lokatorskie oraz winda, która będzie dowoziła lokatorów do podziemnych miejsc parkingowych.
Mamy do zaoferowania mieszkania w metrażu od 32 mkw. do 105 mkw. Do każdego mieszkania przynależy balkon, loggia lub taras. W ofercie są mieszkania dwupoziomowe z dużymi tarasami z widokiem na rynek. Zapraszamy – do zamieszkania w Miasteczku na Szlaku Kultur zachęca Jolanta Kuźmińska.

Część mieszkań jest już sprzedana, ale jest jeszcze spory wybór. Szczegółowe informacje w biurze M2 NIERUCHOMOŚCI lub pod numerem telefonu 602 669 718. 
Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.