- Reklama -

- Reklama -

Pobity nastolatek trafił do szpitala

W nocy z soboty na niedzielę 12 lipca na stacji paliw przy ul. Włosiankarskiej w Biłgoraju doszło do bójki, podczas której ucierpiał młody niepełnoletni mieszkaniec Biłgoraja. Z miejsca zdarzenia trafił do biłgorajskiego szpitala. Niestety, ze względu na pogarszający się stan zdrowia po niedługim czasie hospitalizacji został on przetransportowany do Lublina.

Zdarzenie to potwierdza biłgorajska prokuratura, w której prowadzone jest obecnie postępowanie w tej sprawie.

– Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia na terenie stacji paliw. Jeden z uczestników bójki doznał poważniejszych obrażeń ciała w obrębie głowy – wyjaśnia Anna Rębacz, prokurator rejonowy w Biłgoraju.

W zdarzeniu tym brały udział dwie grupy młodzieży w wieku 17-18 lat. Jedna grupa osób była z Biłgoraja, a druga to osoby przejezdne z powiatu niżańskiego. Podczas wspólnej dyskusji w pewnym momencie “od słowa do słowa” wywiązała się bójka, a że młodzi ludzie byli już w stanie po spożyciu alkoholu, doszło do wymiany ciosów. Na szczęście, policja zabezpieczyła monitoring ze stacji paliw, który pozwoli na dokładne ustalenie przebiegu zdarzeń.

- Reklama -

– Na tym etapie postępowania prokuratura przedstawiła zarzuty trzem sprawcom udziału w bójce – dodaje Anna Rębacz, szefowa biłgorajskiej prokuratury.

Wobec nastolatków zastosowano środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru. Pomimo że niektórzy uczestnicy niedzielnej bójki mają po 17 lat, będą już sami odpowiadać karnie za zarzucane im czyny.

Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.