- Reklama -

Pobili i okradli bezdomnego

 

Biłgorajscy policjanci  z sekcji patrolowo – interwencyjnej w bezpośrednim pościgu zatrzymali trzech sprawców rozboju. Jak wynika z ustaleń w środę około godziny 23:00 na dworcu PKS w Biłgoraju dwóch mężczyzn i  kobieta pobili i okradli bezdomnego mężczyznę. Zabrali mu  pieniądze, dokumenty i część garderoby. Poszkodowany 56 latek był nietrzeźwy, miał w organizmie niespełna trzy promile alkoholu.

- Reklama -

56 latek  podał policjantom rysopis jednego ze sprawców. Mundurowi udali się we wskazany rejon, gdzie w okolicy dworca PKS zauważyli odpowiadającego rysopisowi  mężczyznę w towarzystwie dwóch osób. Wszyscy zostali  zatrzymani  i osadzone w policyjnym areszcie. To mieszkańcy Biłgoraja w wieku 39 i 34 lat oraz  28 letnia mieszkanka gminy Biszcza. Wszyscy jak wykazał policyjny alkomat znajdowali się w stanie nietrzeźwości. W chwili zatrzymania mieli przy sobie skradzione poszkodowanemu przedmioty.

Wczoraj cała trójka usłyszała zarzuty. Biłgorajscy policjanci wystąpili do Prokuratury z wnioskiem o zwrócenie się do Sądu o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

KPP Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.